Přejít k hlavnímu obsahu

Zvládnete tuhle novoroční jógovou výzvu?  

Foto: Orbit/4.1.2019
Zapojte se do #OrbitChallenge! My se o to určitě pokusíme!  

Je tady další rok a s ním přichází i nové začátky, možnosti a výzvy. Pokud potřebujete značnou dávku motivace, abyste letos konečně splnili svá novoroční předsevzetí, vyzkoušejte #OrbitChallenge! 

 

 

O co jde? Značky žvýkaček bez cukru Orbit a Airwaves se rozhodly namotivovat všechny, kteří se pustili do nového roku s vidinou zdravějšího životního stylu, a vytvořily pro ně opravdovou výzvu! Na webu www.orbitklub.cz/orbitchallenge můžete již od začátku ledna postupně sledovat hned deset videí s lekcemi jógy, které předcvičuje profesionální jóga instruktorka a vyznavačka zdravého životního stylu Karin Dimitrovová. Tak zahoďte výmluvy a zapojte se do 21denní výzvy, každý druhý den na Vás bude čekat nové video. Žvýkačky bez cukru mohou být nejen po cvičení skvělým parťákem, když Vás přepadne chuť mlsat, nyní je dokonce zakoupíte i ve výhodném multipack balení 4+1 zdarma.  

Orbit Yoga Fest 
Myslíte to s novoročním předsevzetím opravdu vážně? Tak sledujte Instagram značky Orbit, zapojte se do #OrbitChallenge a vyhrajte jeden ze třiceti vstupů na Orbit Yoga Fest, který se uskuteční 9. února 2019 v Praze! Nejen že zapojením se do Orbit výzvy můžete motivovat všechny kolem sebe, vstupem na Orbit Yoga Fest získáte možnost zacvičit si se samotnou Karin Dimitrovovou, obdržíte dárky od značky Puma a chybět nebude samozřejmě ani zásoba žvýkaček Orbit a Airwaves, abyste se vždy po snaze stát se svým lepším já náležitě odměnili.  

Jak lze VIP vstup vyhrát?  
Zapojte se do jógové výzvy, vyfoťte se ve své oblíbené jógové pozici a v období od 4. do 24. ledna 2019 sdílejte fotku ve svém instagramovém feedu s hashtagem #OrbitChallenge. Pak už se jen těšte, že váš příspěvek bude patřit mezi nejlepších třicet - odměna na sebe nenechá dlouho čekat! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole