Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zůstanou nebo nezůstanou Přátelé na Netflixu? My to víme!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Warner Bross/4.12.2018
How YOU doin'?   

Možná jste včera zaregistrovali zprávy o tom, že Přátelé zmizí od nového roku z Netflixu. Tato informace se rozšířila poté, co si někteří fanoušci všimli “data expirace” u seriálu, které naznačovalo, že bude dostupný pouze do 1. 1. 2019. To vzbudilo obrovskou vlnu nevole. Majetelé Netflixu se zkrátka nehodlali svého oblíbeného seriálu vzdát. A nakonec ani nemusí!  

Netflix vyslyšel prosby veřejnosti a u sitkomu odstranil “datum expirace”. Později toho dne uvedla firma na Twitteru: “Vánoční pásovec (pozn. red. postava Rose, která měla plnit funkci Santa Clause, když nesehnal jeho kostým) vyslyšel vaše prosby!” Takže si můžete prozatím oddechnout. Jenže ještě není rozhodně vyhráno. 

Existence Přátel na Netflixu je stále ohrožena. Konec seriálu by mohl souviset se vznikem nové streamovací služby amerického gigantu AT&T (majitel Time Warner), který má sitkom ve svých archivem a logicky by si ho chtěl v tomto případě ponechat exklusivně pro své účely. Tato služba nebude dostupná dříve než v polovině příštího roku. Takže na verdikt si nejspíš musíme počkat do té doby.  

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole