Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zůstala svá i ve světle reflektorů. Proč má Barbora Piešová nejraději mikinu s kapucí?

Text: Tereza Čaladi, Foto: Facebook/25.6.2020
Barbora Piešová je rodačkou ze slovenské Prievidze, která je jednou ze čtyř sester a která si přivydělávala brigádně v pizzerii. Vedle toho je i letošní SuperStar. A nás zaujala její cesta k tomuto cíli, na níž zůstala sama sebou.
Reklama

Barbora přišla na casting Superstar v džínách, v dlouhé šedivé mikině a porota přiznala, že nevěděla, co od ní čekat. Potom, co ale začala zpívat píseň Next to me od Imagine Dragons, byla (nejen) porota naprosto ohromená. Právě svým vystupováním si hned v této fázi získala mnoho fanoušků. Krásně zpívala, pokorně vystupovala, na nic si nehrála a k tomu měla velice odlehčený humor.

Další kola se její styl oblékání sice změnil – v druhém kole (bunkru) měla krajkové šaty, baleríny, rozpuštěné vlasy a následně byli účastníci soutěže již oblékaní stylistou, tudíž nebylo moc na výběr, co si vzít a co ne. Bára ve finálovém výběru řekla, že make-up, vlasy a šaty nikdy moc neřešila a že teď jde po maskérně, zahlédne se v zrcadle a říká si, „jéé čau kočko.“ A že ji to baví. Později ale přiznala, že se v šatech a na podpatcích moc necítila a nijak se tím netajila. Když jí nešlo chodit na podpatkách, tak to prostě nešlo. A jak řekli porotci, byla „mile vtipná“. Po výhře v SuperStar Barbora sice děkovala všem, co se o ní starali a „udělali z ní ženu“, ale i tak si stojí za svým stylem. „Jsem Barbora Piešová, holka s keckama a kšiltovkou. Já se tak narodila, vystihuje mě to. Když se člověk na mě podívá, ví, že jsem to já. Cítím se bezpečnější," řekla serveru Kafe.cz.

Barbořin styl ale není to jediné, v čem ukazuje, jak se věci skutečně mají. Jen málokomu uniklo, že Barbora velice intenzivně prožívala svou závěrečnou píseň Next to me, kterou svou cestu v SuperStar i zahájila, čímž sama sebe dohnala k slzám, jelikož si uvědomila, že je obklopena samými dobrými lidmi. A stejně jak řekl Palo Habera, ani my nevěříme, že emoce na pódium nepatří, naopak. Ceníme si Bářiny opravdovosti, kterou nám ve svém finále ukázala. Po výhře v rozhovoru televizi Nova řekla, „doufám, že zůstanu pro ty lidi, kteří pro mě hlasovali taková, jaká se jim líbím.“ A ani přes dojetí ji humor neopustil. Po zisku šeku v hodnotě dvou milionů korun Barbora se Barbora usmála a řekla, že budou nové tlumiče.

Dnes žijeme ve světě plného očekávání a jedním z nich je, že ženy mají chodit v šatech a na podpatcích. K Barboře vzhlížíme, jelikož i přestože byla v jedné z největších československých show, nenechala se strhnout a zůstala sama sebou. „Hlavně si chci dávat pozor, aby mi nestouplo ego do hlavy. Chtěla bych investovat hlavně do budoucnosti, ze které později budu těžit peníze na živobytí. Chci si účast užít do takové míry, abych si ve stáří řekla, že to nebyla chyba, ale nejlepší období mého života,“ sdělila serveru Kafe.cz.

Čtěte také: Prosím, při vstupu na molo odložte pohlaví stranou

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama