Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

ZODIAC SEXTING GUIDE: Jak na lechtivé zprávy podle znamení zvěrokruhu?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/7.5.2020
Co chce slyšet smyslný býk? A proč si dát pozor na štíra? 
Reklama

… a ne, opravdu to není jen o posílání nahých fotek.  

Pokud spolu se svým partnerem nežijete, váš sexuální život se během pandemie koronavirupravděpodobně hodně změnil. Karanténa nenapomáhá ale ani navazování nových vztahů. Jestliže jste svobodní a někoho zrovna hledáte, je opravdu složité jít si někam sednout na skleničku, když jsou všechny podniky zavřené... Tato doba nás donutila spoléhat na technologie ještě více než dříve, a dokonce už i náš sexuální život musí kolikrát probíhat jen virtuálně. Ať už jste si dala rande na Zoomu nebo je váš přítel momentálně v karanténě kilometry daleko, naučte se, jak svému vyvolenému poslat tu nejlepší lechtivou zprávu, kterou kdy dostal. Jdeme na to astrologicky! Proč? Protože sexting může být ze začátku trapný a někteří lidé jsou podle znamení zvěrokruhu spíše estéti a jíní jdou rovnou na věc... A to je dobré vědět. 

Beran 
Toto znamení ovládá Mars, takže lidé v něm narození jsou drzí, koketní a přímí. Cení však trochu ctnosti. Klidně tedy pošlete nějakou lechtivou fotografii, ale pozor na to, aby neukazovala příliš. Zanechte v beranovi pocit, že musí objevit více.  

Býk 
Smyslný býk je přirozený romantik, ale ačkoliv je to mocné zvíře, není nejpřímější, a dokonce i flirtuje tak trošku oklikou. Navíc chce ženu, která bude dokonalá a bude mít opravdu výjimečný vkus. Pokud tedy pošlete opravdu vkusnou fotku sebe sama v luxusním spodním prádle v drahém povlečení, máte vyhráno. Druhou variantou je pak seflie z dovelené v plavkách a s drinkem v ruce. 

Blíženci 
Blíženci mají opravdu bujnou představivost a milují “dirty talk”. Chtějí, abyste na ně zapůsobila svojí vynalézavostí. Popisujte jim, co byste s nimi ráda dělala, buďte hodně specifická a pozor na chyby a překlepy! Ukažte jim, že je chcete, ale ne zas tak moc... trochu mlžte.  

Rak 
Toto znamení zvěrokruhu je opravdu mazlivé. A je třeba proniknout skrz jeho skořápku, aby se vám takový muž otevřel. Pokud jde o erotickou virtuální konverzaci, nejdříve ho zahrňte komplimenty. Pokud se jedná o vaše partnera, a ne o náhodnou známost, chvalte jeho šikovnost v posteli a napište mu v čem je dobrý.  

Lev 
Divoký lev vyžaduje pozornost, ale rád ji někomu na oplátku i věnuje. Pro tyto kočkovité šelmy je sexting hra. Proto hrajte na jejich soutěživou strunu. Můžete zkusit třeba vadí nevadí... a vlastně tak oba zvítězíte!  

Panna 
Panny jsou známé tím, že volí spíše pomalý a metodický přístup co se týče randění.  Nenechte se tím však ani na chvíli zmást - tito jedinci rozhodně nejsou nevinní. Dokonce mohou být někdy i pěkní zvrhlíci. Musí však vědět, že do toho opravdu jdete naplno, aby se vám otevřeli. Dejte jim nějakou sexy nebo roztomilou přezdívku, to jim také dělá velmi dobře. 

Váhy 
Pro romantické váhy je randění (i sexting) o rituálech a cítí se dobře, pokud mají přesně daný scénář, který ovšem velmi rádi obohatí o pikantní detaily. Co takhle zkusit role-play? Buďte sexy sestřička a dejte mu jasně najevo, co se bude odehrávat, vsadíme se, že to bude chtít zkusit i naživo, jakmile skončí karanténa.  

Štír 
Díky vlivu Marsu a Pluta je štír opravdu hooodně intenzivní. Historicky je spojený se sexualitou, záhadami a nebezpečím a ani dnes tomu není jinak. Provokujte ho a on vás bude provokovat nazpět. Jen pozor! Štír vás bude chtít vidět velmi rychle nahou, ve vztahu s ním není nic zakázáno a pokud propadnete jeho přitažlivému kouzlu, mohla byste se dostat do pasti toho, že se za chvíli přistihnete, že děláte i věci, které sama nechcete. 

Střelec 
Impulzivní a dobrodružný, takový je střelec, který vidí i za sexem zábavu, protože “jaký je jinak jeho smysl”, že? Toto znamení hledá okamžitě uspokojení a není zrovna proslulé svou trpělivostí (to jděte raději za býkem). Střelci mají pravděpodobně uloženo mnoho svých sexy fotek a budou očekávat jejich brzkou výměnu. Proto buďte připravena.  

Kozorh 
Strategický kozoroh není, co se týče sexu, úplně přímý. On zkrátka raději nejdříve zvažuje všechny možnosti, než se do něčeho pustí... To však neznamená, že by to nějak tišilo jeho “appetite”. S tímto znamením také získáte jeho skvělý smysl pro humor. Sexting s ním bude tedy jistě zábava. Co takhle začít nějakým vtipným a lechtivým meme? Spojení humoru a touhy je dostane. 

Vodnář 
Toto znamení je velmi spojeno s vším budoucím. Takový muž bude tedy velmi zběhlý ve všech novinkách a technologiích... od inovativních hraček až po VR porno. A jaký druh sextingu preferují? Rádi uslyší váš hlas. Proto se jim nebojte nehrát svůdnou zprávu. Jen je předtím varujte, ať si ji pustí někde o samotě.  

Ryby 
Snové a zasněné ryby jsou opravdoví romantici. Snad největší ze všech. Sexting pro ně musí být postupný, s dokonalou atmosférou a ideálně i příběhem... Pište dlouhé a hodně podrobné zprávy o tom co byste s nimi dělali a využijte každou špetku fantazie, kterou najdete. Nebuďte v žádném případě nechutní, ale spíše do toho vložte, city a celou svou erotickou touhu. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Tohle jsou vaše nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama