Přejít k hlavnímu obsahu

ZNÁTE BAROLO? Jaké jsou top barvy letošního podzimu?

Foto: Humanic/10.10.2018
Podzimnímu šatníku nemusí vládnout jen šeď. Raději zvolte hnědou, čerevnou, vínovou a fialovou. 

Barolo - barva červeného vína, která má akcenty až do hněda - jako nejdůležitější trend sezóny udává tón všem typům bot, včetně doplňků. Ženské křivky s extravagantními podpatky působí klasicky i trendy zároveň. Barolo je top barva nadcházejícího podzimu a zimy. Je to také skvělá alternativa pro ty, kteří neradi nosí černou!

Ultrafialová záře
Žhavým trendem letošní sezóny je jednoznačně kombinace červených a fialových tónů. O „wow“ efekt se postarají nařasené kotníčkové boty a polokozačky z křiklavého veluru, které jako lusknutím prstu dodají šťávu každému outfitu. Kromě velkého „barevného třesku“ z kolekce doslova vyčnívají trychtýřové podpatky, se kterými povyroste jak počet vašich centimetrů, tak i sebevědomí. U designu kabelek jsou v kurzu nápadné proužky.

Ultrafialová a červená jsou dvě trendy barvy, které nemůžeme v této sezóně opomenout. Zejména pokud si vyberete jejich společnou kombinaci, stanete se skutečnými trendsetterkami na jindy všedních a mírně pochmurných ulicích! Všechny tyto krásné boty seženete nyní v prodejnách Humanic. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole