Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Známe rovnici na měkké zimní večery

Foto: Archiv/21.12.2019
Hledáte tip na originální vánoční dárek? Překvapte tím od designérského dua TOUCH ME, který si každý zamiluje tak, že se o něj nebude chtít s nikým dělit. Deky Touch me jsou měkoučké, hebké a ideální na zimní zachumlání. Zahřejí nejen na těle, ale i na duši, jsou totiž vyrobeny šetrně a z materiálů respektujících přírodu. Designérka Pavla Maříková představuje pro Marie Claire koncept jak vytvořit slow fashion made in Czech Republic.

Kdy jste se rozhodli založit značku TOUCH ME a jaký byl váš počáteční impuls?
Naše deisgnérské duo vzniklo před dvěmi lety. Na trhu mi chyběla značka, která by vyráběla super příjemné úpletové věci jako cardigany, svetry, šaty. V tu dobu jsem také poznala návrhářku Štěpánku Pivcovou, která sdílela stejnou vizi a styl jako já. Zároveň měla obrovské zkušenosti s retailem jelikož dělala dlouhé roky pro značku Horsefeathers a také dělala jednu z prvních kolekcí pro Pietro Filipi. Impulsem byla tedy nápad a hlavně to, že jsem potkala toho správného člověka, Štěpánku, která tuto představu zhmotnila do podoby naší současné slow fashion kolekce.

Čím je vaše portfolio specifické?
Je to ten nejpříjemnější materiál na nošení. V kolekci nenajdete stovky střihů. Nenajdete zde ani všechny barvy duhy. Objevíte tu 12 jedinečných kousků oblečení, 8 barev, jednoduchý design a látky, kterých se nebudete chtít přestat dotýkat. Nejlepší kamarád na procházku, do práce, do deštivého dne, na party i do postele (ano, máme i dečky!).

Jak byste definovala klientku TOUCH ME?
Mezi našimi klienty jsou hodně i muži, právě díky dekám. Je to pro ně i ideální dárek, teď před Vánocemi. A jinak je to žena, jakéhokoliv věku, která má ráda jednoduché, kombinovatelné stříhy a příjemné materiály.

Kde všude vás možno kupit?
Na eshopu www.touchmewear.com. V současné chvíli nás prodává i ZOOT. A s dekami jsme v Praze v Cover Over obchodu, Harddecore a v RadostiFX. A naše oblečení najdete také v Dark Concept store v Kamenické ulici na Praze 7.

Jaké akce plánujete v roce 2020?
Jelikož je náš koncept slow fashion, budeme maximálně obměňovat dva designy. Do budoucna bych se chtěla zaměřit na více prémiovou drahou kolekci úpletových materiálů. Z vlny a kašmíru. Našly jsem si už pletárnu v České republice, která by byla schopná vyhovět našim požadavkům. Takže se moc těšíme na prémiovou kolekci, která bude stejně měkkoučká, ale umožní díky jinému chování materiálu i jiné tipy střihů a uspokojí zákaznice, které touží po luxusních materiálech.

Které osobnosti jsou klientky TOUCH ME?
Hodně nás nosí Jitka Schneiderová, Iva Pazderková, Berenika Kohoutová, Ester Gaislerová nebo Jenovéfa Boková. Buď jsou doma zachumlané do našich dek a nebo nosí naše svetříky či šaty. Z toho máme největší radost, vidět že naše kousky jsou opravdu těmi miláčky v šatníku, které taháte neustále ven.

Můžete popsat váš kreativní proces? Čím se inspirujete, jaké materiály používáte ...
Inspirujeme se jednoduchostí a možností, aby se daly věci kombinovat do elegantního, ale i sportovního stylu. Aby byly obměnitelné a mnohokrát nositelné. To je cíl v rámci udržitelnosti. V rámci materiálů používáme kombinaci viskózy, která dodává měkkost a nylonu, který dodává produktu pevnost i po mnoha vypráních.

Který produkt byste doporučila jako ideální dárek pod stromeček?
Rozhodně deky. A k dece kupte kakako, oblíbenou knížku a máte ideální rovnici (nejen) na zimní večery.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama