Přejít k hlavnímu obsahu

Značka Pop návrhářky Zuzany Kubíčkové otevírá dva jarní pop-up story

Foto: Adriana Fialová/2.3.2019
Pokud jste si linii Pop, v níž návrhářka nabízí nadčasové stěžejní kusy šatníku pro tři generace žen, ještě neměla možnost prohlédnout naživo a vyzkoušet, využijte této příležitosti.

„Pop jsou oděvy, které podle mě neodmyslitelně patří do chytrého dámského šatníku – malé černé šaty, úzké kalhoty, trenčkoty, krajkové topy a podobně,“ vysvětluje návrhářka. Všechny kusy se přitom dají kombinovat mezi sebou a samozřejmě s čímkoli dalším, co v šatníku již máte. To je základní idea Popu. „Pop jsou prostě populární kousky. Moje oblíbené a léty osvědčené střihy, které si zákaznice znovu a znovu žádají. Myslím, že se vyplatí mít dobrý základ šatníku. A ten se snažím linií Pop vytvořit,“ doplňuje designérka.

Kam se tedy můžete za Popem vydat? Od 21. března do 5. dubna do Showroomu Luciela Taschen v Petrské ulici a do design storu Deelive na Smetanově nábřeží. V obou nových pop-up storech se budou konat také eventy, kde se budete moci s návrhářkou osobně setkat. Ve čtvrtek 21. března v Showroomu Luciela Taschen (17 – 22h) a úterý 2. dubna v Deelive design store (19 – 22h). Kromě základní černobílé kolekce budou v nabídce i barevné kusy z limitovaných edicí, nicméně největším lákadlem bude možnost předobjednat už z kolekce nové, která bude představena na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Nabídka vybraných novinek a možnost předobjednávek se otevře vzápětí po prezentaci na MBPFW, t.j. počínaje středou 27. března. Možnost předobjednávky novinek se týká také obou dalších prodejních míst, kterými jsou brněnský Object concept store a vinohradský showroom Zuzany Kubíčkové.

Čtěte také:
Známe program na jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019
To nejlepší z haute couture na jaro/léto 2019!
Víme, jak být na jaře 2019 trendy! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole