Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Značka Bvlgari představila na Capri novou luxusní kolekci šperků s názvem Cinemagia

Foto: Bvlgari/30.6.2019
Úžas, velkolepá podívaná a nekonečné kouzlo. Značka Bvlgari na sebe upoutala veškerou pozornost, když odhalila svoji novou kolekci luxusních šperků s názvem Cinemagia – kolekci originálních kreací, které kombinují fantazii bez hranic, exkluzivní drahé kameny a bezprecedentní řemeslné umění v oslavě vášnivého vztahu této tradiční římské klenotnické značky a stříbrného plátna.
Reklama

Kolekce Cinemagia si pro svoji premiéru vybrala ostrov Capri s jeho neuvěřitelně modrým mořem a krásou, ze které se člověku točí hlava. Tento ostrov je sám jako klenot zasazený do přední části pobřeží Amalfi a je oblíbeným útočištěm společenské smetánky z celého světa. Capri nabídlo ochutnávku Dolce Vita v duchu hvězd „Hollywoodu na Tiberu“, které se do Říma přestěhovaly během zlaté éry Cinecittà.

Ve výjimečném areálu Villa Certosa, téměř 700 let staré rezidenci s výhledem na moře, generální ředitel Bvlgari Jean-Christophe Babin přivítal elitu mezinárodních a italských celebrit, vlivných osob a médií a zahájil večer plný velkolepé podívané.

V „hlavních rolích“ večera se představily superhvězdy Alicia Vikander, Kate Hudson, Eva Green, Uma Thurman, Laura Harrier, Ursula Corbero, Lily Aldridge, Jon Kortajarena, Lady Kitty Spencer, Isabella Ferrari, Adele Exarchopoulos, Maya Henry, princezna Lilly de Wittgenstein, Mario Casas, Maria Pedraza, Nieves Alvarez, Aseel Omran, Nadine Nassib Njeim, Emilia Schule, Karena Lam, Carina Lau, Chun Xia, Svetlana Khodchenkova, Koyuki, Ko So-Young, Anna Cleveland, Giulia Maenza, Laetitia Casta, Magdalena Frackowiak, Matilde Gioli a Kate Hudson.

Značka Bvlgari představila na Capri novou luxusní kolekci šperků s názvem Cinemagia

Kolekce šperků, která byla tou hlavní hvězdou večera, se představila v rámci velkolepé modelové přehlídky následované večeří se šampaňským pod romantickým podloubím verandy starodávné vily. O hudební kolorit se postarala místní kapela Anema e Core, která zahrála melodie v typickém italském stylu.

Jedním z hlavních vrcholů večera byla hudební show, která transformovala některé z nejznámějších momentů italské a mezinárodní filmové historie do podoby fascinujících tanců a představení. Speciálním účinkujícím hostem večera byla zpěvačka Nicole Scherzinger.

Výkonný šéfkuchař Luca Fantin, držitel michelinských hvězd, ohromil hosty úchvatnými pokrmy inspirovanými rozmanitými chutěmi ostrova Capri.

DJ Graziano della Nebbia pak svými playlisty držel hosty na tanečním parketu až do pozdních nočních hodin.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama