Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zima ve znamení koncertů

Tereza Švandelíková/13.11.2015

Určitě vám neuniklo, že do Prahy minulý víkend přijela „Královna popu“, aby roztančila tisíce svých fanoušků. Bylo to velké, bylo to divoké, bylo to neuvěřitelné! Madonna není ale jediná, kdo se rozhodl navštívit Českou republiku v rámci své tour… 

1) ZAZ 

Už za pár dní se do Prahy a Ostravy vrátí Isabelle Geffroy, známá spíše pod uměleckým jménem ZAZ. Francouzskou zpěvačku jste mohli slyšet už loni na Colours of Ostrava, a po obrovském úspěchu se k nám vrací na několik málo vystoupení. 

ZAZ vystoupí už 29. a 30. listopadu v pražském Fóru Karlín a v úterý 1. prosince v ostravské Aréně. 

2) Imagine Dragons 

Po třech letech se vracejí do Prahy, a slibují velkolepou show. Tahle americká indie-rocková skupina vznikla už před více jak sedmi lety, ale největší úspěch jim přinesla až píseň Radioactive, která se stala největším hitem roku 2013 ve svém žánru. 

Imagine Dragons k nám zavítají už 16. ledna, konkrétně do pražské O2 Arény, tak je nepropásněte. 

3) Ellie Goulding 

I britská kráska uznala, že už je na čase se opět předvést českým fanouškům, a tak se po dvou letech vrací s ještě větší a nezapomenutelnější show. Zazní známé hity jako Lights, Burn, Love Me Like You Do, ale také novinky z alba Delirium, které je už v prodeji. 

Její jedinečný hlas si nenechte ujít 30. ledna v pražské O2 Aréně.

Foto: Pinterest.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama