Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyhrajte celodenní vstupné na minifestival s Mojí jógou

29.1.2018
Webový portál Moje jóga, který příznivcům jógy umožňuje cvičit z pohodlí domova podle jógových videí českých lektorů, přináší všem jógovým nadšencům jedinečný zážitek. 3. února se v prostorách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze uskuteční 3. ročník festivalu Dream & Fly Day.

Připojte se na celodenní pestrý program jógových lekcí a vychutnejte si atmosféru genia loci novorenesanční budovy, která byla postavena mezi lety 1897 – 1900 podle architekta Josefa Schulze mezi starým židovským hřbitovem a ulicí na okraji Josefova. Všechny jogíny čeká v těchto krásných prostorách nový prožitek z pohybu. Lektory budou moci návštěvníci zažít netradičně. Některé lekce budou vést dva lektoři naráz, někdy i dvou různých jógových stylů. V další lekci bude cvičení doprovázet DJ.

Mezi osvědčenými českými lektory na programu bude například Andrea Smékalová z Omyogastudia, Eva Vrbová, Naděžda Brzobohatá z brněnského Yoga Lokah, Tatiana Vomáčková z Happy Go Lucky, Markéta Faustová nebo Tobias Lorenz, které mohou znát předplatitelé Mojí jógy i z videí.

Na minitržišti si budete moci zakoupit legíny od značky Bioga, voňavé produkty od Kantu, jógové nezbytnosti od timeisnow, podložky Floppy či mladý Kokos.

Podrobný program si můžete prohlédnout na Facebooku.

Soutěžní otázka:

Heslem serveru s lekcemi jógy Moje Jóga je

a) Dream big, fly high, land happy

b) Cvičte pilně

c) Let´s move

Nápovědu najdete na www.moje-joga.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme (ve čtvrtek 1.2.) 3 výherce, kteří se mohou těšit na neobvyklý jógový zážitek. Odpovědi posílejte na redakce@marieclaire.cz a do předmětu napište JÓGA. 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole