Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce s cupcakes a harfou!

11.12.2013
Magická atmosféra splněných přání provoněná cukrovím a čajem? Období vánočních radostí ve Four Season! 

Pro jedinečné vánoční časy si totiž hotel Four Season Prague připravil řadu novinek a oslav, které potěší nejen návštěvníky hotelu a restaurace CottoCrudo, ale také děti pod křídly nadace Terezy Maxové.

Každý týden od pátku do neděle až do 29. prosince lobby hotelu ožije hudbou a podáváním jedinečného čaje, šampaňského a ústřic. Návštěvníci si budou moci vychutnat vánoční speciality za zvuků živého vystoupení harfy. Přijďte si užít vánoční speciality v podobě výběru tradičních čajů a káv, horké čokolády, svařeného vína, jablečného moštu, zcela nových cupcake a vánočních cookies. Pro milovníky ústřic a šampaňského připravil Richard Fuchs tuto pochoutku na několik způsobů.

Při této příležitosti Four Seasons Prague představí unikátní edici vlastních míchaných čajů. Další novinku pak představují vynikající cupcakes, s pečlivě propracovanou recepturou, jež zaručuje nezaměnitelnou vláčnou chuť těchto ve světě oblíbených zákusků.

 

Navíc hotel Four Season pomáhá dětem. Již tradičně totiž jeden z nejexkluzivnějších pražských hotelů podpoří děti z Nadace Terezy Maxové dětem prostřednictvím projektu „Make a wish“. V období od 6. Prosince budou moci návštěvníci přispět nákupem přáníčka v hodnotě 150 Kč. Všechny zakoupené karty budou vystaveny na charitativním vánočním stromku v hotelové lobby. Potkáme se tedy na čaji a cupcaku?

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole