Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tricia Guild a její barevná paleta

Jan Boublík/9.12.2013
Seznamte se – Tricia Guild je jedna z nejznámějších světových designérek, jež se stala symbolem útulného domova. 

Britská interiérová čarodějka tak naučila fanoušky designu vnímat barvy, pohodlí a tradici v harmonickém mixu, jehož mutace vytváří už bezmála 44 let. V roce 1970 totiž Tricia založila dnes už legendární společnost Designers Guild, která nabízí ty nejvytříbenější domácí textilie, tapety, keramiku a nábytek. Vše v duchu jemné romantické nostalgie, která se však díky kvalitním materiálům a zpracování nestává jen prázdnou a lacinou frází. Pokud si tak chcete její umění vychutnat dosytnosti a načerpat inspiraci, pořiďte si její novou publikaci s jednoduchým názvem Colour Deconstructed.

Na 208 stran s fotografiemi Jamese Marrella nás tak zkušená Tricia provádí postupně všemi barvami. Jako průvodci tu slouží přírodní ekvivalenty... Zelené listy amazonských pralesů rozkrývají krásu chladivě orientálních hal a albínští lvi zas alabastrovou měkkost menších obýváků. Nadšení střídá nadšení v dynamické souhře, která nenechá žádnou kutilku na pokoji. A zdali si chcete Triciu užít nejen na stránkách zmíněné publikace, zajděte do pražského DreamHouse na adrese Pařížská 21. Výběr zdejších interiérových dekorací změní váš dosavadní názor na možnosti stylové interiérové přestavby v lokálních podmínkách. Navíc si přímo tady můžete knihu Colour Deconstructed pořídit za příznivých 30 euro. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama