Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Takhle vypadá nebe: Slavná cukrárna Marchesi otevírá nový obchod v Miláně

14.9.2015
Nápadité dorty, nadýchané croissanty a božské pralinky.

Až příště vyrazíte na nákupy do Milána, neopomeňte navštívit vyhlášenou Pasticcerii Marchesi na via Monte Napoleana. Tahle slavná cukrárna, která se nedávno přesídlila ze svého původního domova, totiž za návštěvu rozhodně stojí. 

Nápadité dorty, nadýchané croissanty i pralinky rozličných tvarů a chutí z jedné nejstarších a nejvybranějších cukráren v Miláně teď poprvé za 191 let můžete ochutnat na nové adrese. Nový obchod s kavárnou, navržený architektem Robertem Baciocchim, je sice prostornější než ten původní a nabízí tak i více míst k sezení, svým provedením však zůstává i nadále věrný tradičnímu duchu slavné cukrárny. 

Menu, speciálně navržené pro novou lokaci, se podává tradičně na jemném porcelánu vyrobeném na míru značkou Rosenthal a se stříbrnými příbory, které exkluzivně pro Marchesi vytvořil Sambonet. Prostory nové “Marchesi” jsou laděny dozelena a mramorové stolky obklopují pohodlná křesílka a pohovky z měkkého sametu, návštěvníky však nejvíce lákají křišťálově průsvitné poličky a pulty z třešňového dřeva, které dávají vyniknout vyhlášeným sladkostem. Nemusíte se však bát, že by čerstvost dezertů stěhováním jakkoliv utrpěla – všechny dezerty se pečou přímo na místě, aby tak byla zaručena stejná kvalita, se kterou se značka Marchesi proslavila. 

 Foto: PR

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama