Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SUPERELIXÍRY REJUVA: Recept na zdraví a dlouhověkost

Bára Cihlová/15.12.2014

Zatím jsou u nás k dostání celkem čtyři: Detox, Burn, Warrior a Sport. Řeč je o průlomových doplňcích stravy – superelixírech Rejuva, které minulý měsíc konečně dorazily na český trh a za kterými stojí světoznámá expertka v oblasti zdravé výživy, Vivienne Talsmat. 

Abychom vám to přiblížili, směsi Rejuva Systems patří mezi nejúspěšnější systémy zdravé dotoxikace na světě. Ještě předtím, než Vivienne Talsmat založila svoji první kliniku a začala pracovat na vývoji Rejuva Systems, studovala nejprve výživu, kinesiologii, neuro-lingvistické programování, bylinkářství, metafyziku, tai chi a lékařskou estetiku. Po pár letech se jí v roce 1996 konečně podařilo uplatnit všechny své nabyté zkušenosti a poznatky. A výsledky? Lepší fyzická kondice,úbytek váhy, méně stresu a více energie. 

Rejuva Systems totiž obsahují vše, co vaše tělo každý den potřebuje: kompletní bílkoviny, karbohydráty, vlákninu, esenciální mastné kyseliny, fytonutrienty i rostlinné steroly. Základem celé práce Vivienne je, a vždy byla, výživa. Idea, že tělo bude vypadat a fungovat dobře zvně, jen pokud bude správně "nabíjeno" zevnitř, je pro Vivienne naprosto stěžejní. O tom, že Rejuva Systems opravdu fungují, svědčí i dlouhý list spokojených klientů, kteří za Vivienne stojí. Patří mezi ně celá řada celebrit a politiků a dokonce i členové královských rodin

    

"Uvědomte si, že můžete vypadat lépe, cítit se lépe a žít déle, budete-li věnovat pozornost svému jídelníčku. Každý člověk má moc zlepšit své zdraví."

Kromě toho, že Rejuva Systems skvěle fungují, navíc taky výborně chutnají. Stačí prášek promixovat s mlékem nebo vodou a vaším oblíbeným ovocem a skvělá snídaně nebo svačina je na světě! Rejuva Systems u nás prodává Good Food Store a vybírat můžete z několika tipů:

Rejuva Detox – je kombinací 15 vysoce výživných superpotravin a byla navržena jako kombinace fyzické a emocionální detoxikace, využívající silné propojení západní techniky a východní filozofie. Bezpečně odstraňuje toxiny a tuky z těla a obsahuje například konopný protein, ječnou trávu, spirulinu, chlorellu, pšeničnou trávu, macu nebo třeba plody acai.

Rejuva Burn – byla navržena tak, aby spalovala tuky a formovala tělo. Jako zcela nejrychlejší kúra umožňuje spálení až 1200 kalorií během jednoho cvičení a současně odbourává toxiny a likviduje bakterie a viry v těle.

Rejuva Sport –  je kompletním přípravkem pro sportovce a fanoušky aktivního životního stylu. Obsahuje ingredience pro zvýšení energie a podporuje intenzivní trénink a výkon. Podporuje tvorbu svalstva a je ideální strategií, jak udržet štíhlost, vybudovat svalstvo a zvýšit sílu.

Rejuva Warrior NRG – druhý produkt určený pro sportovcům a sportovním nadšencům. Jeho účinná směs přírodních složek znásobuje energii a výkon a podporuje intenzivní cvičení, budování svalstva a regeneraci. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole