Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

ŠTĚDRÉ VÁNOCE: Vyhrajte ty nejkrásnější dárky v naší velké vánoční hře

redakce/8.12.2015
Advent už je v plném proudu a stejně tak i naše velká vánoční hra o nejkrásnější ceny. Co si tedy letos nadělit pod stromeček jednu z originálních výher? 

Vánoce se blíží mílovými kroky a vy pořád nevíte, čím vaše blízké potěšit? Zkuste štěstí, zúčastněte se naší velké vánoční hry Štědré Vánoce a darujte sobě nebo svým milovaným některý z dárků nebo hodnotných cen! Letos rozdáváme například vouchery, kosmetiku, módu nebo hračky, a jako třešničku na dortu i hlavní výhru, kterou nám do soutěže věnoval náš hlavní partner Marionnaud. Tou je pět poukázek v hodnotě 5000 Kč na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud. Vyhrát tak letos můžete dokonce dvakrát! Dopřát sobě a svým blízkým štědré Vánoce ještě nikdy nebylo tak snadné! 

Pravidla soutěže jsou totiž víc než jednoduchá – vyhněte se lavině a dalším nástrahám, nasbírejte nejvíce bodů a výhra je vaše. Nezapomeňte, že hrát můžete každý den na stedrevanoce.cz až do 16. prosince!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole