Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěžte o poslední lístky na vyprodaný Electronic Beats Festival 2014!

redakce/13.2.2014

Úspěšný mezinárodní projekt Electronic Beats Festival se po roce vrací do pražského Divadla Archa. Nadšenkyně minimalistických beatů se mají na co těšit! Jako každý rok i letos je výběr účinkujících pečlivě vyladěný.

Velikým lákadlem festivalu je berlínské elektronické supertrio Moderat. „Mistři bassu“ a matadoři syrového našláplého soundu devadesátých let Gernot Bronsert a Sebastian Szary alias Modeselektor se spojili s o generaci mladším progresivním hudebníkem Saschou Ringem - Apparatem -, a tak stvořili Moderat.

Dalším očekávaným hostem je talentovaný britský hudebník, producent a DJ Simon Green alias Bonobo označován i jako opravdový hudební vizionář. O dokonalou audiovizuální show se postarají pánové z Diamond Version. Německo-japonská formace složená z hudebníků Alva Noto, Byetone a Atsuhiro Ito. Hvězdnou trojici pak ještě doplní DJ FELIX.

Více o festivalu a interpretech se dozvíte v  rámci domovské stánky www.electronicbeats.net a díky mobilním  aplikacím „Electronic Beats Apps“ – Electronic Beats Radio, Electronic Beats Video, Electronic Beats News a Yellofier.

Jako každý rok i letos byly vstupenky na festival vyprodány v rekordním čase. Šance tu ale stále je! Sledujte pozorně MarieClaire.cz, a jeden šťaslivec si s doprovodem v pátek 28. března zatančí v Divadle Archa. Držíme palce!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole