Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Seznamte se se Smushball! Nejslavnější kočkou všech dob

Bára Cihlová/28.11.2014

O slavné kočičce Choupette, jejímž majitelem není nikdo jiný než božský Karl Lagerfeld, jste už dost možná slyšeli. Na Instagramu má tahle bílá kulička více než 30 tisíc fanoušků. V posledních pár měsících jí ale výrazně stoupla konkurence a teď už je to oficiální – nejslavnější kočičkou všech dob se stává Smushball, která si na Instagramu přijde na neuvěřitelných 537 tisíc fanoušků!

A kdože stojí za tímhle neuvěřitelným kočičím úspěchem? Její "tatínek" Dan Bilzerian. Pro ty, kdo se s tímto jménem zatím nesetkali, Dan Bilzerian je americký pokerový hráč a příležitostný herec (neváhal například vyplatit milion dolarů režisérovi filmu Lone Survivor za to, aby mu ve snímku svěřil malou vedlejší roli), především je ale známý svými neuvěřitelnými Instagramovými posty, které mu závidí celý svět (hlavně tedy pánská část fanoušků).

Ale zpátky ke Smushball. Spolu se svou přítelkyní se Dan postaral o to, aby se Smushball stala hvězdou na celé čáře. A co na tuhle perskou kočičku, které zatím nejsou ani dva roky, říkáte vy? 

Foto: @Smushball

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole