Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

POUZE TENTO TÝDEN: Speciální maďarské koktejly v pražském Buddha-Baru

24.4.2015

Řadíte se mezi milovníky vína a zároveň se rádi necháte překvapit novými chutěmi a kombinacemi? Pak si určitě nenechte ujít speciální akci, kterou si pro své hosty připravil pražský Buddha-Bar v Jakubské ulici. 

Až do sobotního večera tu totiž budete mít možnost objevovat chutě Maďarska. Za barem se na vás bude těšit bar manažer z budapešťské pobočky sítě Buddha-Bar Ádám Vincze, který se díky svému talentu dostal z pozice Bar Supervizora až na nejvyšší pozici, Bar Managera. V Praze předvede svou fantazii a vysoké barmanské umění, těšit se tak můžete na jeho speciální míchané nápoje a signature drinky z vlastních koktejlových receptur, které vás překvapí nejen neobvyklým spojením tokajských vín v míchaných nápojích, ale i zvláštním způsobem jejich servírování. Více informací o restauraci najdete na www.buddha-bar.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole