Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PODZIMNÍ INSPIRACE Z F&F: Přineste si domů kousek podzimu

15.9.2015

Prázdniny jsou sice nenávratně pryč, babí léto nás ale podle všeho ještě čeká. A podle britské značky F&F bude hrát všemi barvami! 

Taky milujete podzim pro všechny ty vůně a barvy, které nás kolem obklopují? Tak proč si nepřinést trochu podzimu i do bytu? Občas stačí pro dokonalou atmosféru i malý doplněk, a vaše bydlení je hned o něco útulnější. Inspirujte se třeba podzimní a zimní kolekcí značky F&F Home, která k takovému zútulňování přímo vybízí. 

SLONOVÁ KOST

Tradiční design a barva slonové kosti vaší slavnostní tabuly prospěje. V kolekci F&F Home teď najdete nádobí inspirované anglickým venkovem. Ledově bílá, křehký porcelán a keramika v kombinaci s elegantními květinovými vzory doslova zve ke klidnému odpolednímu posezení u čaje. F&F Home ložní prádlo, 699 Kč; F&F Home šedý přehoz, 429 Kč; F&F Home keramická mísa, 62,90 Kč; F&F Home keramický talíř, 62,90 Kč

​INSPIRACE Z LESA

Sytě hřejivé odlesky jantarově žluté projasní i ty nejpochmurnější dny, stejně jako nádobí ve stylu babiččiny kuchyně v různém barevném provedení – je jen na vás, jestli sáhnete po sytě zelené, nebo ostružinové. K harmonickému večeru vám pak bude chybět už jen heboučká deka a plápolající svíčka.F&F Home lucerna, 309,90 Kč; F&F Home miska, 69,90 Kč

ZPÁTKY NA ZÁKLADKU

A jaképak by to bylo září, kdybychom si alespoň trochu nepřipomněli školu? Podzimní a zimní kolekce F&F Home se teď rozrůstá o klasické kousky z Basic kolekce. Spolu s barevnými hrníčky na kávu i čaj, talířky, polštáři, vybavením do koupelny a dalšími nezbytnostmi do každé dobře vybavené domácnosti, v ní nově naleznete i kolekci barevných stolních lampiček, které vám zútulní tmavé zimní večery.

F&F Home, lampička 49,90 kč, F&F Home modrá plastová lampička, 199,90 Kč; Foto: PR

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama