Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Poběžte RunCzech závod v charitativním tričku od adidas x MAAPPI

26.4.2018
I letos adidas jako jeden z hlavních partnerů RunCzech nabídne exkluzivní kolekci triček k osmi závodům běžecké série. 

Pro letošní eventovou kolekci si adidas zvolil grafické návrhy map od značky MAAPPI, za kterou stojí čtrnáctiletý Matěj Hošek a jeho rodiče. Matěj se narodil s těžkou formou Aspergerova syndromu (porucha autistického spektra). I přes nepříliš příznivé vyhlídky odborníků se rodiče rozhodli nic nevzdávat a jejich každodenní snaha se vyplatila. Dnes Matěj chodí do běžné základní školy, i když s asistentem, a má jasno, co chce v životě jednou dělat. Má rád dopravu, mapy a design. Věří, že jednou po Praze budou lidé jezdit v jeho modelu tramvaje nebo metra, stát v budově nádraží, které již nyní má navrhnuté ve svém počítači, a oblékat šaty, pro které ho baví navrhovat potisky i samotné střihy.

Matějovy mapy se v roce 2016 staly hlavním motivem potisku látek charitativní kolekce Autista pro autisty v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Právě na základě tohoto úspěchu se Hoškovi rozhodli vytvořit charitativní značku MAAPPI, která bude mapy přenášet na různé produkty jako například trička, batohy, povlečení atd. Hlavním záměrem bylo pomoci Matějovi a dalším lidem s podobným postižením.

 „Matějovy vize tras závodů se nám moc líbily. Zároveň jsme chtěli ukázat pozitivní sílu sportu a jak dokáže měnit životy. Z každého trička z této limitované kolekce proto půjde 50 Kč na podporu charitativní značky MAAPPI, která pomáha dětem s autismem.“ uvedla Zuzana Fraňová, brand manažerka adidas ČR, s.r.o.

Cena trička se bude dle typu pohybovat mezi 549 a 799 Kč a budou k dostání od 3.4.2018 na prodejně Sportisimo v Palladiu v Praze, během RunCzech série závodů a online na sportisimo.cz.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole