Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nordic styl – svěží inspirace ze Severu

Komerční článek/1.12.2013

Propagace značky Nordic Day

Toto je komerční sdělení. MarieClaire.cz není autor článku a nemá vliv na jeho obsah.

Nemusíte přeplácané interiéry a přehršel nábytku? Dáváte přednost prostoru, ve kterém můžete volně dýchat? Pak si představte čistou severskou krajinu...rozlehlé jezera, lesy. Čistý vzduch.

Teď si představte, jaké by to bylo, mít to nejlepší z divoké severské přírody doma. Jak by to vypadalo? Je na čase představit si Nordic styl. Styl vycházející z krásy nedotknuté severské přírody, snoubící se s nádechem industrialismu.

Nordic styl využívá především přírodních materiálů, a to pro nábytek i dekorace. Může to být masivní neopracované dřevo, kožešinové přehozy, proutí, sklo i kované prvky. Ničeho však není moc. Všeho je jen tolik, aby vynikla čistota a maximální funkčnost.

Prohlédněte si praktické bytové doplňky.

Vzdušnost prostoru je umocněna správnou kombinací barev. Nábytek bývá světlý – bílý či krémový. Pokud má jinou barvu, jsou stejně světlé bary v interiéru dominantní. Zasoupeny mohou být dekoracemi, lampami. Světlé jsou stěny a může být i podlaha. Působivost světlých tónů vynikne kombinací s přírodní barvou dřeva.

Velmi častým praktický doplňkem pro Nordic styl jsou nejrůznější lampy, lustry, svícny – jednoduše osvětlení. Dostatek světla v interiéru má vliv na naši psychiku. Proto je v severských zemích kladen takový důraz na designové lampy. Jestli někdo umí navrhnout lampy jako skutečné designové skvosty – můžete si být jistí, že pochází z Dánska, Norska či jiné severské země.

Prohlédněte si designové lampy, které nás nejvíce zaujaly...

Na nordic styl se v Čechách specializuje internetový obchod www.nordicday.cz, ve kterém najdete kousky od předních severských designérů a značek.

 

Nordic styl – svěží inspirace ze Severu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama