Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nike N+TC Studio na Vltavě se prodlužuje až do konce července!

21.5.2015
#zalepsija

I o prázdninách si můžete zajít zacvičit a vyzkoušet si prostory unikátního Studia na lodi.

Už jste si během uplynulého měsíce stihly vyzkoušet unikátní Nike N+TC Studio na Vltavě? Pokud jste se stejně jaky my do bezplatných lekcí pro holky zamilovaly, máme pro vás skvělou, skvělejší, nejskvělejší zprávu! Studio totiž prodlužuje až do konce července!

Další dva měsíce tak můžete zapracovat pod hashtagem #zalepsija (#betterforit) a pod vedením zkušených lektorů si vyzkoušet několik druhů tréninků a speciálních lekcí, během kterých procvičíte celé tělo. Vyzkoušet si můžete třeba lekce jógy, běžecké tréninky nebo hodiny zaměřené na střed těla. Kromě cvičení na lodi v krásných prostorách N+TC Studia si navíc během tréninků můžete vyzkoušet nejnovější boty, legíny nebo funkční trička Nike, a to všechno ZDARMA. No řekněte, kdy jindy začít, když ne právě teď! Přidejte se k nám, registrujte se na lekce zde těšte se na skvělé zážitky. 

PS: Vstup pouze pro holky!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole