Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Napište dopis, který vystaví galerie Czech Design!

Valentina Tesařová/15.3.2014
Podpořte návrat psané korespondence.

Chybějí vám doby, ve kterých si ještě lidé posílali pohledy z dovolených a dopisy? Pokud je vám líto, že ručně psanou formu komunikace naprosto nahradily e-maily a sociální sítě, můžete se zapojit do projektu oblíbeného českého papírnictví Papelote. Ten se snaží o renesanci tradičního psaní z cest nebo vzdálenějších míst. Kampaň vyvrcholí v dubnu v pražské galerii Czech Design a i vy se můžete stát její součástí. Stačí napsat do konce března příběh o tom, jak dopis či jeho psaní zasáhlo do vašeho života, jak v něm zanechaný vzkaz nebo přání něco změnilo či prostě co máte na psaní rádi. Dopisy se stanou živou součástí dubnové výstavy věnované fenoménu korespondence, na níž bude v galerii Czech Design představena i nová originální dopisní kolekce papelote – Carta.

Dopisy psané jakoukoli formou zasílejte do konce března na adresu Papelote, Vojtěšská 9, 110 00 Praha 1. Nezapomeňte uvést zpáteční adresu. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama