Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

L'Occitane lázně v Čechách

26.11.2013

Lázeňství má v České republice dlouhou tradici. Obzvláště západní Čechy platí za pomyslnou Mekku odpočinku, když se v tomto region nachází největší koncentrace lázeňských měst. I tak se ale v českém lázeňství dá co objevovat a to především poté, co do jeho rajonu zasáhne jedna legendární značka francouzské kosmetiky.

Světově uznávaná značka L'Occitane totiž spojila své síly s luxusním hotelem Chateau Herálec a vytvořila tak unikátní prostor pro relaxaci na vysoké úrovni. Zcela první L'Occitane Spa v Čechách i na Slovensku v exkluzivním prostředí historického zámku je veřejnosti přístupné již od 1. listopadu.

V rámci profesionálního servisu nabídne Spa řadu unikátních procedur a masáží s produkty L'Occitane. Zcela výjimečnou je 90 minutová péče o tělo s výrobky řady Růže obsahující výtažky ze čtyř odrůd růží, jež zjemňuje pokožku a navozuje pocit pohody a uvolnění. Nabídnuty budou také ošetřovací kúry pro tělo i obličej, doprovázené pro pleť blahodárnými ingrediencemi, jako je slaměnka či andělika.

Spojení ozdravné přírodní energie produktů L'Occitane a schopností vyškolených terapeutů hotelu Chateau Herálec přináší hlubokou relaxaci a podporuje duševní pohodu, která je pro kvalitní odpočinek zcela nezbytná. Procedury, mezi než se řadí relaxační masáže i ošetřující kúry, využívají přírodních ingrediencí a přinesou uvolnění nejen ženám, ale také mužům.

L'Occitane lázně v Čechách

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole