Přejít k hlavnímu obsahu

LAST MINUTE: 3 kulturní tipy na dárky

Bára Cihlová/20.12.2014

Ježíšek už pomalu klepe na dveře a vám ještě chybí poslední vánoční dárky? A co se inspirovat některým z kulturních tipů a pořídit pod stromeček knihu nebo třeba lístky na koncert oblíbeného hudebního skladatele?

Kořistí v Kaddáfího harému

Jak se žilo dívkám, které se zalíbily bývalému libyjskému diktátorovi Muammarovi Kaddáfímu? A jak se těmto dívkám žije dnes? Poutavá kniha, která své čtenáře bere přímo do tyranova sídla a seznamuje nás s jednotlivými událostmi, které se děly za zdmi obrněné pevnosti. Neuvěřitelné čtení od známé novinářky Annick Cojean, které rozhodně stojí za pozornost.

Lístky na legendu filmové hudby Ennio Morricone v Praze

Jedinečná příležitost a nezapomenutelný zážitek – 12. února od 20.00 vystoupí v pražské O2 aréně legendární hudební filmový skladatel Ennio Morricone – jediný skladatel, který obdržel cenu Oscar za celoživotní dílo. Moriccone spolupracoval například na filmech Tenkrát na západě, Pro hrst dolarů navíc nebo Hodný zlý a ošklivý. Po obrovském úspěchu, který Ennio Morricone slavil v Praze minulý rok, se tak jedná o jeho druhou návštěvu u nás. Tentokrát však poslední – koncert v Praze se uskuteční v rámci jeho posledního turné.  

Kuchařka Grand Tour – pro milovníky dobrého jídla a zdravého životního stylu

Co jedí závodníci Tour de France a jak dotyčné pokrmy připravit? Autorka knihy a špičková kuchařka Hannah Grantová představuje kuchařku, která nadchne nejen ty, kdo se zajímají o cyklistiku, maratony a extrémní nebo vytrvalostní sporty, ale i gurmány, kteří si potrpí na zdravou a vyváženou stravu.

  

 

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama