Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kam v Praze na drink, na oběd a na večeři?

6.11.2015

Tipy na místa, o kterých byste měli vědět.

NA OBĚD

Nedávno se ve food courtu v obchodním domě Nový Smíchov otevřel v pořadí už třetí podnik kaváren Home Office. Kromě rychlé a příjemné obsluhy tu oceníte stylové prostředí a jídla připravovaná z kvalitních čerstvých surovin. Ráno si sem zajděte na ovocný fresh a vaječnou omeletu, odpoledne na salát a večer třeba na skleničku vína. A jak už sám název napovídá, tahle kavárna a bistro zároveň je ideálním místem na práci, pracovní schůzky, a především zasloužený odpočinek. 

Náš tip: Pokud neholdujete sacharidům nebo držíte speciální dietu, přes oběd tu každý den můžete ochutnat čerstvou bezlepkovou polévku. 

NA VEČEŘI

Pokud milujete francouzskou kuchyni a ještě jste nebyli ve vyhlášené pražské restauraci Chez Marcel, máte teď ideální příležitost nechat se zlákat novým podzimní menu. To pro vás pečlivě připravil zdejší šéfkuchař Roman Dolejš, který se učil od známých mistrů a působil ve vyhlášených francouzských restauracích. Navíc, restaurace Chez Marcel letos slaví dvacetileté výročí svého otevření, a to je výborná příležitost ji navštívit! 

Náš tip: Z nového menu vyzkoušejte například Raviolky plněné kachním ragů nebo Carpaccio z mušle sv. Jakuba. A rozhodně nezapomeňte na dezert v podobě Biscuitu s čokoládovou pěnou. Na tuhle dobrotu budete vzpomínat ještě dlouho!

NA DRINK

Cloud 9 Sky bar a lounge v legendárním hotelu Hilton, se pyšní nejen úchvatným výhledem na celou Prahu, ale od nového roku i novým moderním designem s geometrickými doplňky ve studených odstínech fialové a hlavně také vylepšeným menu. Protože je Cloud 9 místem, které se může chlubit jedněmi z nejlepších barmanů v Praze, zpestření se dočkalo i rozsáhlé nápojové menu. My jsme nové koktejly pečlivě ochutnávaly a vřele vám doporučujeme následující:

“Made in USA” - Pro ty, kdo mají rádi kořeněné a suché koktejly, bude tento koktejl tím pravým ořechovým.

“Becher Cup” - Čerstvá limetová šťáva, pomerančový sirup, cukrový sirup, tonic a inovativní Becherovka Cordial dohromady tvoří sladko-kyselou chuť s jemně hořkým nádechem. Perfektní volba pro podzimní večery!

“Watermelon Martini” -Koktejl, který obsahuje pouze Belvedere vodku, čerstvý meloun a cukrový sirup. Vypadá, voní a hlavně chutná exkluzivně!
 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama