Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

INSTAGRAMOVÁ REALITA: Pravda, která se skrývá za pečlivě načančanými fotkami

21.9.2015

Instagram je v poslední době jednou z nejvíce využívaných sociálních sítích. Ale! Co když je Instagramová realita úplně jiná, než se nám úspěšní blogeři a blogerky snaží namluvit?

Jestli patříte mezi ty, kdo vlastní Instagramový účet, určitě víte, že realita za načančanými fotkami, které díky svému chytrému telefonu sdílíte, bývá občas přeci jen trochu jiná, než se snažíte svému okolí namluvit. A když říkáme jiná, nemyslíme tím lepší. A přesně na tenhle fakt se snaží upozornit Chompoo Baritone, fotograf, který pochází z Bankoku.

Chompoo se zaměřuje na to, aby světu ukázal, jak falešné mohou někdy Instagamové snímky být. Samozřejmě, že Champoo není jediný, komu vylepšená Instagramová realita vadí. Umělců, co kritizují Instagramově aktivní jedince, kteří skrz filtry a ořezávání skutečnost pro své "sledující" nadmíru přikrášlují, se najde spousta. Champoo však teď přišel s projektem, který Instagramový post a realitu odhaluje v jednom jediném obraze...

 Foto: Boredpanda.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama