Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

designSUPERMARKET posedmé!

Jan Boublík/2.12.2013
Dejte si rande s designem!

Pokud, stejně jako my, milujete originální autorský design, obzvláště pak ten český (který si obdiv zaslouží), nesmíte chybět na jedné už tradiční, ale stále naprosto výjimečné akci. Nese názve designSUPERMARKET a s novým vedením se přesouvá z paláce Archa do Kafkova domu, kde představí rozsáhlou exhibici těch nejlepších produktů českého, ale i světového designu. Sedmý ročník prodejní přehlídky zaštítí uznávané osobnosti českého designu, mezi něž patří designéři Liběna Rochová a Jan Čapek. designSUPERMARKET letos nabídne v jeden čas na jednom místě 74 autorů a značek.

Těšit se můžete například na romantickou módu křehké návrhářky (mimo jiné vítězky ceny Czech Grand Design) Zuzany Kubíčkové, talentovaného designéra Daniela Gonzálese, minimalistickou značku Leeda, šperkařské duo Blueberries, jež experimentuje s 3D tiskem a v neposlední řadě také Hanu Zárubovou.
 

My se pak nejvíce těšíme na kuchařské umění Daniela Gonzálese. Minulý rok totiž tento vášnivý kuchař a designér vjednom vyhrál v kategorii Objev roku cen Czech Grand Design se svou kolekcí kuchyňského nádobí. Po roce tak tuto kolekci konečně uvádí do produkce a vězte, že pokud vás vaření doposud nebavilo, s těmihle hrnci vás to bavit začne!

Jako perličky doprovodného programu představuje designSUPERMARKET výstavu norského designu „Nature of Norwegian Design“ nebo výstavu současného holandského a českého šperku „Krok tvým směrem“. Velkým lákadlem jsou pak také přednášky. Veronika Ruppert uvede ve své Modeschau COLORS talk projekce a rozhovory na téma barevných trendů v módě. A své projekty představí v pásmu přednášek zahraniční hosté Agniszka Jacobson a Pawel Grobelny, studio Permafrost a Petter Skogstad či njustudio. Nezapomeňte se tak dostavit - designSUPERMARKET proběhne od 4. do 8. 12. v Kafkově domě a nabídne nejlepší vánoční atmosféru ve městě!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama