Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

designSUPERMARKET posedmé!

Jan Boublík/2.12.2013
Dejte si rande s designem!
Reklama

Pokud, stejně jako my, milujete originální autorský design, obzvláště pak ten český (který si obdiv zaslouží), nesmíte chybět na jedné už tradiční, ale stále naprosto výjimečné akci. Nese názve designSUPERMARKET a s novým vedením se přesouvá z paláce Archa do Kafkova domu, kde představí rozsáhlou exhibici těch nejlepších produktů českého, ale i světového designu. Sedmý ročník prodejní přehlídky zaštítí uznávané osobnosti českého designu, mezi něž patří designéři Liběna Rochová a Jan Čapek. designSUPERMARKET letos nabídne v jeden čas na jednom místě 74 autorů a značek.

Těšit se můžete například na romantickou módu křehké návrhářky (mimo jiné vítězky ceny Czech Grand Design) Zuzany Kubíčkové, talentovaného designéra Daniela Gonzálese, minimalistickou značku Leeda, šperkařské duo Blueberries, jež experimentuje s 3D tiskem a v neposlední řadě také Hanu Zárubovou.
 

My se pak nejvíce těšíme na kuchařské umění Daniela Gonzálese. Minulý rok totiž tento vášnivý kuchař a designér vjednom vyhrál v kategorii Objev roku cen Czech Grand Design se svou kolekcí kuchyňského nádobí. Po roce tak tuto kolekci konečně uvádí do produkce a vězte, že pokud vás vaření doposud nebavilo, s těmihle hrnci vás to bavit začne!

Jako perličky doprovodného programu představuje designSUPERMARKET výstavu norského designu „Nature of Norwegian Design“ nebo výstavu současného holandského a českého šperku „Krok tvým směrem“. Velkým lákadlem jsou pak také přednášky. Veronika Ruppert uvede ve své Modeschau COLORS talk projekce a rozhovory na téma barevných trendů v módě. A své projekty představí v pásmu přednášek zahraniční hosté Agniszka Jacobson a Pawel Grobelny, studio Permafrost a Petter Skogstad či njustudio. Nezapomeňte se tak dostavit - designSUPERMARKET proběhne od 4. do 8. 12. v Kafkově domě a nabídne nejlepší vánoční atmosféru ve městě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama