Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Chcete zachytit každý okamžik svého života? S Huawei P20 Pro je to hračka

2.5.2018
Právem se mu říká telefon roku. Je rychlý, spolehlivý, skvěle vypadá, a díky umělé inteligenci vytváří dokonalé fotky. Vyzkoušeli jsme ho v redakci Marie Claire a tady je výsledek.

Romantická večeře, procházka nočním městem, zajímavý designový kousek nebo třeba zážitky z cest, to všechno jsou okamžiky, o které se dělíme se svými přáteli na sociálních sítích. A chceme jim ukázat svůj svět v tom lepším světle, i když víme, že je to tak trochu iluze. Díky telefonu Huawei P20 Pro ale bude dokonalá.

Zcela upřímně, pokud teď čekáte výčet technických vlastností této "hračky", zklameme vás. Sice tušíme, že nejnovější čip Kirin 970, 6 BG operační a 128 GB uživatelské paměti, z Huawei P20 Pro dělají telefon, který s přehledem zvládne hned několik současně spuštěných aplikací, ale nás zajímalo něco jiného. Rozhodli jsme se telefon vyzkoušet během našeho ostrého redakčního provozu.

Příjemným překvapením bylo, že Huawei P20 Pro nezklamal, ať už se dělo cokoliv. Pracoval svižně a sympatická byla i výdrž baterie. Ať už během dne přehrával nebo natáčel videa, pomáhal s orientací v neznámých místech, krátil čas při čekání, fungoval jako hot-spot pro počítač nebo rychle hledal potřebné informace, baterie s přehledem vydržela celý den bez potřeby dobíjet. I samo úplné dobíjení je při úplném vybití otázkou půl hodiny, takže nemusíte nikde ztrácet čas. Mimochodem, telefon je vodě a prachu odolný. Zvládne tak cesty kamkoliv i náhlé změny počasí.

Největší předností telefonu Huawei P20 Pro je ovšem revoluční trojitý fotoaparát Leica s umělou inteligencí. Právě ta zařídí, že telefon sám pozná, co právě fotíte a nastaví vše za vás. I naprostý nešika tak jako mávnutím kouzelného proutku dělá perfektní fotky. Trojice fotoaparátů dává dohromady těžko uvěřitelných 68 Mpx, a tak výsledek musí být dokonalý. Ať už se chcete pochlubit snímky z cest, vtipným kousky svých zvířecích společníků nebo detaily svých módních úlovků, výsledné fotografie budou skoro krásnější než skutečnost. Podaří se dokonce i tehdy, když fotíte v noci nebo při špatných světelných podmínkách. Jen na okraj, taky vás štve, když si nestíháte psát poznámky, text si vyfotíte a výsledek je nečitelný? To se vám s Huawei P20 Pro nestane.

Navíc telefon díky perfektnímu zpracování za pomoci skla a opálově lesklých barev skvěle vypadá a příjemně padne do ruky. Stačí ho položit na stůl a hned vzbudí pozornost okolí. Potřebujete snad další důvody, proč je Huawei P20 Pro považován za telefon roku?

Huawei P20 Pro

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole