Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Bridget je zpět! Máme nové fotografie z natáčení filmu Bridget Jones 3

Nick Bratánek/14.12.2015

Těšíte se na další díl oblíbené komedie o Bridget Jones? Šíleně zamilovaná Bridget se vrátí na plátna kin, již brzy. Máme nové fotografie a další novinky z natáčení třetí dílu!

Už je to více, než 14 let, co do světa filmu vtrhla postava angličanky Bridget Jones. Film natočený podle románu Helen Fielding měl obrovský úspěch a druhý díl na sebe nenechal dlouho čekat. Bridget je lidská, trochu ztřeštěná, ale se srdcem na dlani. Snadno se zamilovala do "padoucha" Daniela, svého šéfa, v podání Hugh Granta. S trochou štěstí a rozumu si ale bere svou opravdovou lásku, právníka Marca (Colin Firth). Jak to bude s jejich vztahem dál, uvidíme ve třetím díle, který zatím nese název Bridget Jones's Baby. Je tedy jasné, že Bridget otěhotní a začne zcela nový život.


Film nebude podle třetí knihy, v niž její manžel Marc umírá a Bridget sama vychovává dvě děti. Tvůrci se rozhodli pro jiný děj a Marc (Colin Firth) se ve filmu objeví. Potvrzena je postava Daniela (Hugh Grant). Objeví se i noví herci, například krasavec Patrick Dempsey (Chirurgové), nebo zpěvák Ed Sheeran.

Oficiální fotografie se objevila na internetu v listopadu. Bridget, s lehkým úsměvem na rtech, drží svůj nový deník - iPad. Přeci jenom jsme v roce 2015… Bridget, těšíme se na tebe!Foto: Working Title studios

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole