Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

7 věcí, které si musíte rozmyslet, než půjdete na své první tetování

20.11.2015

Když přijde na první tetování, existují dvě otázky, které si musíte položit. Zaprvé: Jak zvládáte bolest a jehly? A za druhé: Dokážete se vyrovnat s tím, že budete mít na těle umělecké dílo až do konce života? 

Ještě předtím, než se k prvnímu kroku odhodláte, je dobré si ujasnit několik věcí. Vaše první tetování v sobě může nést hluboký význam, ale taky nemusí. Může být malé, nebo obrovské. Může být viditelné na první pohled, a nebo decentně schované. Samozřejmě, na světě jsou i horší věci, než je špatně zvolené tetování. Ale přesto. Máme pro vás sedm tipů, díky kterým jednou nebudete litovat. 

1. O motivu přemýšlejte klidně několik měsíců. Vaše první tetování by mělo být opravdu promyšlené, mělo by to být něco, nad čím už dlouho přemýšlíte a víte, že toho nikdy nebudete litovat. Spontánní tetování si nechte na příště. 

2. Promyslete správnou dobu. Nechat se tetovat těsně před tím, než v létě odjíždíte na dovolenou, možná není ten nejlepší nápad.

3. Pečlivě vyberte, kde se necháte tetovat. Dejte na doporučení kamarádů, kteří už mají s tetováním zkušenosti a nechte si poradit.

4. Vsaďte na profíka a na tetování nešetřete. Nesnažte se obejít výdaje za tetování tím, že poprosíte kamaráda, který s tím zrovna začíná. 

5. Dobře si rozmyslete místo, kam tetování umístíte. Může přijít chvíle, kdy tetování budete chtít zakrýt, ne všude ale tetování schováte. 

6. Barevné, nebo ne? Myslete na to, že barvy po letech blednou, a že i klasické tetování je potřeba po pár letech znovu “přetáhnou”. 

7. O tetování se vždycky dobře starejte. Nechte si v salonu poradit, jak o nové tetování pečovat a na co si dát pozor. Rady nepodceňujte!

GALERIE: Malá tetování

 Foto:Pinterest

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama