Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

6 filmů, které nás brzy čekají v kinech

5.11.2015

Příštích pár měsíců je filmovými novinkami doslova nabitých. Od romantických komedií až po drama, které útočí na Oscara, podívejte se, které filmy byste si v nejbližší době rozhodně neměli nechat ujít.

Brooklyn

Romantický snímek Brooklyn sleduje příběh mladé irské přistěhovalkyně Ellis Lacey (Saoirse Ronan), která v 50. letech přijíždí do New Yorku, aby tu začala nový život. Ellis si najde přátele, práci a dokonce i novou lásku, když se zamiluje do italského mladíka Tonyho. Problém nastává ve chvíli, kdy Ellis dohoní její starý život a ona si musí vybrat – starý, nebo nový domov? 

Spotlight

Tým reportérů z Boston Globe se snaží odhalit pravdu v kauze zneužívání dětí v katolické církvi. Pátrání však přináší nečekané výsledky – odhaluje několik desetiletí trvající kamufláž na nejvyšší úrovni v bostonských náboženských institucích. V příběhu natočeném podle skutečných událostí stvárnili hlavní roli Rachel McAdams, Marc Ruffalo a Michael Keaton. 

Secret in their eyes

Dvojice vyšetřovatelů FBI Jess (Julia Roberst) a Ray (Chiwetel Ejiofor) dostanou za úkol vyřešit brutální vraždu. Jejich život se obrátí na ruby ve chvíli, kdy se ukáže, že obětí je dcera Jess. Vrah uniká spravedlnosti a čas běží. Ani po letech tak nikdo není připravený na šokující tajemství, které postupně vyplyne na povrch…

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

Katniss (Jennifer Lawrence) čeká v závěrečné kapitole úspěšné ságy zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem. V boji za svobodu se vydává na misi, která má za úkol skoncovat s tyranií jednou pro vždy. Tentokrát se však utká s nepřítelem mnohem nebezpečnějším, než s jakým se dosud setkala v aréně. 

Victor Frankenstein

Dávno známý příběh Viktora Frankensteina opět ožívá, tentokrát v podání Jamese McAvoye (Dr. Victora Frankensteina) a Daniela Radcliffa (jako jeho pomocníka Igora). Společně se rozhodnou vytvořit nový život. Victorovi se však práce začíná vymykat kontrole a tak je na Igorovi, aby ho ochránil před sebou samým i před nebezpečným stvořením, které společně stvořili.

The Danish Girl

Oscarový herec Eddie Redmayne opět exceluje v příběhu natočeném podle skutečné události. Jednoho dne poprosí Gerda Wegenerová (Alicia Vikander) svého muže (Eddieho Redmayna), aby jí stál modelem. Gerdina modelka na malbu na poslední chvíli nedorazila a ona musí pracovat, pokud chce včas dokončit svůj obraz. Zdánlivě banální požadavek však rozvíří sérii událostí, na které nikdo ze zúčastněných není připraven…

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama