Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

3 tipy, jak využít povánoční výprodeje

23.1.2018
Neobjevili jste pod stromečkem to, co jste si skutečně přáli? Nezoufejte, a prozkoumejte povánoční výprodeje, kde najdete vše, co vám chybí, a to za mnohem příznivější ceny!

Pro sportovce

Dostali jste nový telefon, ale vaši blízcí si neuvědomili, že chodíte často běhat nebo chodíte rádi na túry? Nezlobte se na ně a dokupte si sportovní pouzdro na mobil sami, dle svého gusta.

Váš nový telefon bude nyní ve větším bezpečí, a vy jej budete mít zároveň vždy u sebe, abyste si mohli při sportu pustit svou oblíbenou muziku.

 

Pro posluchače hudby

Jste také těmi, kdo každé dva měsíce kupují nová sluchátka, protože je buď ztratíte nebo polámete kabel? Je na čase tyto drobné investice omezit, neboť se v konečném důsledku nasčítají a vy utratíte mnohem vyšší částku.

Tento nešvar elegantně vyřešíte tak, že si koupíte sluchátka bezdrátová, a problém s polámanými kabely je ten tam!

 

Splnit novoroční předsevzetí? Žádný problém!

Vzhledem k nostalgické atmosféře uplynulého roku si mnozí s nás dali předsevzetí. Častým novoročním cílem je například pořídit více fotografií s rodinou či přáteli a zdokumentovat každou párty.

Jak na to? Pokud selfíčka s přáteli nemáte ještě správně v ruce a pořízení každé takové fotografie vám trvá déle, než je nezbytně nutné, usnadněte si život a pořiďte si selfie tyč. Taková obyčejná pomůcka vám pomůže novoroční předsevzetí splnit.

S vypětím sil jste nakoupili vánoční dárky a děsíte se další návštěvy obchodních center? Nezoufejte a nepřidělávejte si další stres. Nakupte vše přes internet pěkně z pohodlí domova a vyhněte se frontám i povánočním opozdilcům, kteří do stejné prodejny přišli reklamovat dárky.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole