Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

3 mobilní aplikace, které se vám o Vánocích budou hodit

5.11.2015

Vánoce se blíží a každá aplikace, která vám ušetří čas, nervy a peníze, se vyplatí! Vybrali jsme pro vás hned tři, které by vám v chytrém telefonu letos neměly chybět.

1) Moje Portmonka

Ulehčete sobě i peněžence a nahrajte si věrnostní a zákaznické karty přímo do svého chytrého telefonu. Budete je mít po ruce až vyrazíte na vánoční nákupy a navíc získáte další kuponové nabídky. Každá sleva nebo akční nabídka se vám před Vánoci bude hodit!

Jak to funguje: Do Visa Portmonky nahrajete čárové kódy ze všech svých věrnostních a slevových kartiček, které vám teď v peněžence zabírají místo. V obchodě pak stačí vytáhnout telefon s aplikací a ukázat čárový kód u pokladny. Přímo z aplikace si navíc můžete zažádat i o členství v nových věrnostních programech. A když si k tomu uložíte své osobní údaje, vyhnete se zdlouhavému vyplňování při každé nové žádosti. To by šlo, co říkáte?

2) OneNote

Další skvělou aplikací, kterou při vánočních nákupech určitě využijete, je multifunkční poznámkový blok OneNote. Ten je na dlouhé seznamy vánočních dárků jako dělaný. Aplikaci OneNote můžete mít staženou v telefonu i na stolním počítači a kdykoliv do ní můžete vstupovat a doplňovat nápady, čím koho na Vánoce obdarovat. 

Jak to funguje: V zásadě se jedná o poznámkový blok, který je možný sdílet hned s několika lidmi najednou. Poznámky můžete zároveň upravovat a v reálném čase sledovat jejich úpravy. V bloku se dá navíc vytvořit několik sešitů a každý z nich může mít libovolný počet záložek, do kterých se pak dají vkládat fotky, odkazy na web nebo nápady podle libosti. A nejlepší na tom je, že u všech zařízení se úpravy automaticky synchronizují, takže máte aktuální verzi stále po ruce. Jednodušší už to nebude.

3) PohledniceOnline 

Třetí aplikace, která vám letos o Vánocích zpříjemní život, je aplikace České pošty PohledniceOnline. Ta vám umožní zaslat jako tradiční pohled vaši na mobil vyfocenou fotografii. Je ke stažení zdarma pro operační systémy Android a iOS a cena za poslání fotky v rámci České republiky je 25 korun.

Jak to funguje: Snímek vyfocený na váš chytrý telefon jednoduše upravíte přes aplikaci, doplníte vlastním textem a adresou příjemce. Tomu vaše fotka přijde do schránky jako papírová pohlednice. Při psaní vlastního textu si navíc můžete vybrat ze čtyř přednastavených barev, typů a velikosti písma a pohlednici pak můžete odeslat až na 10 adres najednou. Voilá, originální vánoční pohlednice je rázem na světě! 

Foto: Pinterest.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama