Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

10 dárků k Valentýnu, které jsou originálnější než květiny a čokoláda

Připravila: Nga Luongová, foto: Getty Images/9.2.2018
Přepošlete tento článek své drahé polovičce ještě předtím, než se vám rozhodne koupit kytici červených růží nebo čokoládovou bonboniéru… Ostatně jako každý rok. 

1. Neodolatelně sexy prádlo

Přiznejme si zcela upřímně, že darovat spodní prádlo je trošku klišé. Pro muže to představuje velkou výzvu, obzvlášť pokud nedokáže přesně odhadnout míry nebo váš vkus. Pokud to však zkusí, rozhodně nešlápne vedle s výběrem prádla v černé, bílé nebo v tělové barvě. Může být něco víc sexy než krajka nebo satén?

Kde rádi nakupujeme: V novém butiku Boux Avenue (OC Chodov) si vás změří a budou se vám po celou dobu plně věnovat. Navíc vám nákup krásně zabalí do krabičky.

2. Úsměv pro něho

Zpříjemněte si s vašim partnerem společné chvilky během čištění zubů. Švédská značka kosmetických technologií FOREO staví do popředí valentýnských dárků zbrusu novou dárkovou sadu HIS & HIS FOREO Issa 2, která je určená pro páry stejného pohlaví. Dokonalý dárek od muže pro muže nebo pro pár, který chcete na Valentýna rozmazlovat.

Vyhrajte pro sebe a drahou polovičku sadu zubních kartáčků HIS & HIS FOREO Issa 2. Stačí pouze odpovědět na tuto otázku: 

Jak byste definovali slovo ‘láska’? 

* Odpovědi posílejte na redakce@marieclaire.cz a do předmětu napište: Foreo. Soutěž potrvá do 14. 2. 2018. 

3. Nezapomenutelný zážitek

V Book Therapy nabízejí VIP terapii, během které můžou mít hosté celý obchod jen pro sebe. Probíhá to následovně: ve 20h30 se hosté přivítají a v rozmezí 20 minut se jim představí koncept. Pak vás nechají na 3,5 hodiny samotnými. K tomu vám otevřou láhev kvalitního vína a pustí pohodový playlist. Hosté mají 10% VIP slevu na nákup knih. Cena je 990 Kč za jeden večer a je určený pro 2 osoby. Více info naleznete na zde.

4. Personalizovano s láskou

Buďte originální. Valentýn je pravý čas na to, abyste dokázali vaší lásce, že vybočujete z průměru a že na světě není nikdo lepší než vy. Mám pro vás pár tipů na dárky, které můžete personalizovat. Může to být kabelka Louis Vuitton s iniciály vaší polovičky, klasický srdíčkový přívěsek od Tiffanyho s rytým datem výročí nebo klidně i obyčejné tričko Levi's, na které vám vytisknou (v pobočce na Václavském náměstí) cokoliv si budete přát... Fantazii se meze nekladou.

5. Udělejte si společný playlist

Hudba je mocná čarodějka a dokáže ve nás vyvolat silné emoce. Může vám připomenout důležité životní okamžiky jako je první rande nebo první pusa... Jestliže máte s partnerem oblíbené písničky, které vás vždycky roztančí, skvělým nápadem může být personalizovaný hudební playlist. Vytvoříte ho v aplikacích Apple Music nebo Spotify a zapnout si ho můžete třeba v pátek večer nebo na roadtripu.

6. Jedinečný šperk

Šperk může překvapit - mile či nemile. Měl by vydržet věčnost (stejně jako vaše láska), takže se vykašlete na lacinou bižuterii a pořiďte své milované šperk ve zlatém nebo stříbrném provedení. Nic obrovského okázalého a přehnaného, protože chcete, aby jej nosila každý den a aby lichotil jejímu stylu.

V letošní valentýnské kolekci představuje Tiffany oblíbené náhrdelníky s nápisy Kiss a Love z kolekce Paloma's Graffiti. Každý šperk od Tiffanyho je ukrytý v tyrkysově modré krabičce s bílou stuhou, která se stala symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky a očekávání. I pouhý pohled na krásnou krabičku dokáže rozbušit srdce žen po celém světě. Její obsah se zaručeně stane výjimečnou vzpomínkou na celý život.

7. Filmový klub

Velkou radost by mi udělalo předplatné Netflixu (nebo HBO GO, kde jsou k dispozici i české titulky), protože filmové a seriálové maratony s mým milovaným jsou jedny z mých nejoblíbenějších aktivit. Občas máme problém se na něčem domluvit, a proto si rádi necháme vybrat Netflixem, který vám doporučí filmy dle našich preferencí. 

8. Cesta do neznáma

Jestliže máte omezený budget, co třeba si zajet na prodloužený víkend do Paříže nebo do Benátek? Nebo klidně na Šumavu, kde budete mít čas jen a jen pro sebe. Nejlepší na tom všem je, že uděláte dojem.

9. Zvěčněné vzpomínky

Jsem si jistá, že máte v mobilu několik tisíc fotek, přesto by vám bylo líto, kdybyste o ně jednoho dne přišli. Zvěčněte své společné fotografie tím, že je vyvoláte. Poté je nalepte do prázdného skicáře, doplňte ke každé fotce datum a nějaký úsměvný popisek. Pokud nemáte tak šikovné ručičky, existují firmy jako je Vyvolej.to, které vám vytvoří vkusnou fotoknihu nebo fotografie na ledničku. Nemusíte nikam chodit, vše lze zařídit online. Ať žije internet!

10. Naplňte si pupky

Neznám NIKOHO, kdo by neměl rád jídlo. Nevím jak vy, ale miluji návštěvy podniků se zajímavým konceptem. Co si třeba zabookovat na Valentýna dvě místa ve fine dining restauraci (doporučuji vinohradský Bistrot 104, kde jsem si pochutnala na zmrzlině s mravenci!) nebo pokud jste dobrodružnější povahy, můžete zajít na food tour s Taste of Prague, kteří vám představí to nejlepší z české gastronomie. Slyšeli jste o Kavárně MALUJ? Dejte si dobrou kávu, buďte kreativní a pomalujte si například hrneček, který vám připomene jak vám to malování šlo nebo nešlo. Večeře v italské restauraci je podle mě už trochu nuda.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole