Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ženy ve vedení H&M Group rozhodly: Budeme vyrábět pomůcky a oblečení pro nemocnice!

text: Jan Boublík foto: H&M/24.3.2020
Švédský oděvní gigant H&M Group vystupuje s dalším gestem. Šíření viru COVID-19 chce předejít speciální výrobou ochranných pomůcek a oblečení, které bude dodávat nemocnicím. 
Reklama

Generální ředitelka společnosti Helena Helmersson se obrátila na ústředí Evropské unie, aby pochopila aktuální potřeby. Z dialogu pak vzešlo vznešené gesto. Společnost, pod kterou spadají mimo notoricky známé značky H&M i populární řetězce jako COS či konceptuální móda Arket a &Other Stories, tak přichází s nabídkou celé své infrastruktury, od výroby až po logistiku. Tu aktuálně zaměří na výrobu speciálních zdravotnický pomůcek a oblečení.  

„Koronavirus dramaticky ovlivňuje každého z nás a H&M Group se snaží, stejně jako mnoho jiných organizací, co nejlépe pomáhat v této mimořádné situaci. Je to z naší strany první krok v našem úsilí o podporu jakýmkoli způsobem. Všichni jsme v tom společně a musíme k tomu přistupovat co nejkolektivněji.“ Anna Gedda, Head of Sustainability H&M Group 

Výjimečná pomoc přichází v těžkých časech od H&M Group už podruhé za tento měsíc. Minulý týden producent oblečení přislíbil skrze svou nadaci H&M Foundation částku 500 000 americký dolarů na pomoc boje proti koronaviru. A není náhodou, že H&M Group je v současnosti vedená ženou.   

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Královna se vyjádřila velmi emotivně ke koronaviru

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama