Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zažijte Prahu jako na dlani – Four Seasons Hotel Prague otevírá 25. května

Foto: Archiv/21.5.2020
Four Seasons Hotel Prague představuje jedinečnou nabídku ubytování “Praha na dlani” a otevírá své tři restaurace s delikátní gastronomií i dechberoucími výhledy. Po Covid-19 Four Seasons také zvýšil řadu hygienických opatření, aby i nadále zůstal bezpečným a příjemným místem pro své hosty i zaměstnance.

Praha na dlani
Hotel Four Seasons přichází s výjimečnou nabídkou ubytování, díky kterému mají hosté možnost znovuobjevit Prahu a dopřát si zasloužený odpočinek v luxusu a komfortu pokojů s unikátním výhledem na Pražský hrad a Vltavu. Spánek v té nejlepší egyptské bavlně, snídaně do postele, večerní romance plná chutí na jedné z teras při západu slunce. Tuto sezónu za jedinečné ceny v časově omezené nabídce.

Za třemi kulinářskými příběhy do Four Seasons
Zažít atmosféru dovolené mohou hosté i návštěvou jedné ze tří restaurací hotelu Four Seasons. Italské restaurace CottoCrudo, japonské fusion pop-up restauraci MIRU či středomořské Piazzettě - na terasách, které hostům nabízí neopakovatelné výhledy na Prahu.

CottoCrudo restaurace
Šéfkuchař Leonardo Di Clemente používá ty nejlepší sezónní ingredience, nabízí široký výběr italských pokrmů včetně čerstvých mořských plodů, domácích těstovin, vybraných mas a lahůdek z italských regionů Piemont a Toskánsko. Restaurace CottoCrudo opět představí oblíbené business menu a nově bude do nabídky zařazeno víkendové rodinné menu.

Terasa restaurace CottoCrudo je již otevřena, vnitřní restaurace se otevírá 25. května.

PIAZZETTA pop-up restaurace
Venkovní pop-up restaurace Piazzetta je navržena jako tradiční náměstí starých italských městeček vonících směsicí citrusů, rajčat a bylinek z přilehlých zahrad. Vřelá atmosféra, středomořská kuchyně, oblíbený food truck i tradiční zmrzlinový stánek, který je k dispozici po celé odpoledne – to vše pod taktovkou toho nejpovolanějšího kuchaře, Mattea Crubellati, který je autorem autentického Piazzetta menu. Vstup na Piazzettu je možný i od Vltavy.

Piazzetta otevírá 27. května, každou středu až neděli od 16:00 do 22:00 hodin.

MIRU pop-up restaurace
Úspěšný koncept pop-up restaurace Miru se vrací s japonskou fusion kuchyní i neopakovatelným výhledem na Pražský hrad a Karlův most. Sedmichodové degustační menu a soukromá atmosféra, s kapacitou pouhých 20 míst, podtrhuje unikátnost této střešní pop-up restaurace, která je otevřena pouze tři večery v týdnu.

Miru otevírá 4. června, pouze čtvrtek až sobota od 18.00 hodin.

Ve Four Seasons se hosté mohou cítit bezpečně
Pobyt ve Four Seasons sice bude v době s COVID-19 vypadat jinak, ale bude stejně příjemný, jako kdykoliv předtím. V rámci ochrany hostů a zaměstnanců po COVID-19, hotel Four Seasons zavádí nové standardy v oblasti hygieny a zdraví, s důrazem na minimální sociální interakci a pravidelnou dezinfekci prostor. Přísná pravidla vychází z globálních hygienických standardů Four Seasons a nařízení vydaných Ministerstvem zdravotnictví v ČR.

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama