Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Zažijte nejluxusnějšího Valentýna ve vašem životě

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv, Unsplash/12.2.2020
Nechte se hýčkat v lázních AVA SPA, užijte si speciální Valentýnské menu v CottoCrudo a oslaďte si život v Galerii ve Four Seasons. 

Four Seasons Hotel Prague si letos pro své návštěvníky přichystal hned několik valentýnských potěšení, která je uvedou do romantické nálady. Od pobytu se snídaní během valentýnského víkendu až po speciální šestichodové menu v restauraci CottoCrudo či Crystal Love masáž pro dva v lázních Ava Spa.

Slavnostní večeře při svíčkách Restaurace CottoCrudo nabízí hostům v dokonale romantické atmosféře při svíčkách, s kulisou Pražského hradu a živou klavírní hudbou šestichodové degustační menu, které speciálně pro tento večer připravil šéfkuchař Leonardo di Clemente se svým týmem. Šestichodové degustační menu stojí 2 250 Kč na osobu.

Jen pro ten Valentýnský den V CottoCrudo baru a v The Gallery Lounge je pro zamilované páry připravená valentýnská kolekce míchaných koktejlů, která se skvěle hodí k dezertu ve tvaru spojeného srdce. Koktejly i tento elegantní čokoládový dort s náplní z exotického ovoce lze objednat pouze 14. února.

Pro všechny, jež dávají přednost hýčkání těla, přináší Four Seasons Hotel Prague speciální ošetření v lázních AVA Spa. Valentýnská spa procedura pro dva nesoucí název Crystal Love se provádí přírodní australskou kosmetikou Sodashi s pomocí nahřátých léčivých krystalů. Masáž pomáhá obnovit harmonii, zvyšuje vitalitu a duševní pohodu. Díky masáži si tak můžete užívat nezapomenutelné romantické chvíle s milovanou osobou. Ošetření pro dva Crystal Love trvá 80 minut a stojí 14 000 Kč.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama