Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Za báječnými požitky do hotelu Krallerhof

Foto: Wellnesshotel „Der Krallerhof/9.6.2019
Zahrát si golf mezi zasněženými vrcholky hor Alp a dýchat naprosto čistý horský vzduch je jednoduše nádherný zážitek. Nebo vyrazit na kole po nekonečně dlouhých cyklistických stezkách v salcburském regionu Pinzgau.
Reklama

Kde cyklista může šílet. Štěstím...
Střediska Saalfelden a Leogang patří k tomu největšímu a nejrozsáhlejšímu, co cyklistický svět vůbec kdy stvořil. A rozhodně nejsou určena jen fanatikům s nízkou hladinou pudu sebezáchovy. Ti si přijdou na své v cyklistickém parku BikeWorld v Leogangu.

Údolní trasy přinášejí potěšení všem, kdo se jen tak, téměř bez námahy, chtějí projet kolem impozantního masívu Steinernes Meer.

Golfclub Urslautal
Pouhý kilometr od kouzelného městečka Saalafelden se nachází hřiště Urslautal, které působí jako kompletní test vašich golfových schopností – čekají vás bezvadně upravené fairwaye připomínající koberece, rychlé greeny chráněné bunkery a malými rybníčky. A všude fantastická scenérie alpského údolí. Hory obklopují osmnáctku ze všech stran jako stadion.

Wellnesshotel Der Krallerhof v Leogangu patří k nejkrásnějším destinacím v Salcbursku. Obklopen nádherným světem hor je ideálním výchozím bodem pro horské túry, cyklistiku a samozřejmě golf.

Krallerhof je rodinný podnik na nejvyšší úrovni. Vedle klasické hotelové budovy se nachází další trakt s prvotřídními suitami, jejichž design byl svěřen umělci Ty Waltingerovi. Podařilo se mu zde vytvořit symfonii z tradice, světla a moderního umění. V 21 různě barevně (vanilka, ultramarín, šafrán, skořice, stříbro a zlato) pojatých suitách dokonale a nesmírně vkusně harmonují prvky Orientu a západních zemí. Každá má vlastní individualitu a je osobním refugiem pro duši i ducha. „Veškeré suity jsou temperovány tak, aby vyvolávaly naprotý pocit pohody“, komentuje umělec své dílo. Wellness začíná v hotelu „Der Krallerhof“ už samotným ubytováním.

Lázeňský areál nadchne rozsáhlou nabídkou nejrůznějších alpských procedur a masáží. Uprostřed hotelové zahrady se nachází mnohokrát vyznamenaná, světlem zalitá odpočívarna Ruhekristall s nezapomenutelným výhledem na svět hor.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama