Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Z filmu “Jak ztratit kluka v 10 dnech” bude seriál! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Giphy, Twitter,/7.8.2019
Doufejme, že svou roli dostane i kapradí lásky, princezna Sophie a Krul válečník! 

To, v co jste si nikdy ani nedovolili doufat, se nyní stane skutečností! Jedna z nejlepších romantických komedií v historii “Jak ztratit kluka v 10 dnech” znovu spatří obrazovky! Tvůrci z ní udělají seriál!  

 

Tento všemi milovaný snímek z roku 2003, kde spolu hrají Kate Hudson a Matthew McConaughey si rozhodně zaslouží další pokračování, a to bude k dispozici na Quibi. Což je nově připravovaná mobilní streamovací platforma. Tuto informaci potvrdil i scénárista projektu Guy Branum, autor seriálů jako je Awkward nebo The Mindy Project.  

“Všichni jsme si byli jistí, že už nemůžeme vytvořit dobrou romantickou komedii, protože tisková média jsou mrtvá a hlavní hrdinky musí pracovat v časopisech. Ovšem Quibi & Paramount souhlasili, že mě nechají přepsat “Jak ztratit kluka v 10 dnech,” napsal Guy na svém Twitteru. Poté sdílel sexy gif Matthew McConaugheye bez trička s tím, že “bude pozorovat jeho fotografie, aby tento úkol řádně splnil.”  (A my ho chápeme!)

Pro ty, kdo nikdy neměli to potěšení původní film vidět, děj je jednoduchý. Publicistka Andie Anderson a Benjamin Barry se zamotají do půvabných a vtipných milostných hrátek. Kdy on se vsadí, že se do něj ona zamiluje a ona chce vidět za jak dlouho se s ní on rozejde, když mu bude dělat samé naschvály... zkrátka dokonalá romance!  

Čtěte také: 
Je to oficiální! Gossip Girl se vrátí na obrazovky!
Čeká nás další pokračování seriálu Gilmorova děvčata? 
Leo poznal svojí aktuální přítelkyni, když jí bylo 10 let 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole