Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

YSL představil novou vůni

Foto: YSL/11.10.2019
Ve čtvrtek 3. října byla v pražském klubu Mecca slavnostně představena žhavá novinka podzimu - vůně pro silné, odvážné a svobodné ženy, vůně Libre.

Elegantní flakon s legendárním Cassandre logem v sobě mísí jemnou a svěží esenci francouzské levandule s výraznou a smyslnou vůní květu marockého pomerančovníku s nádechem mandrarinky, vanilky a ambry.

Oslavy svobody, života podle vlastních pravidel a bez kompromisů, tedy symbolů ztělesňující vůni Libre, se zúčastnily například modelky Nikol Švantnerová, Lea Šteflíčková, Aneta Vignerová, Barbora Mudrochová, II. česká vícemiss 2019 Karolína Kokešová, herečky Hana Vagnerová, Kateřina Klausová či Nikol Heřmánková a dále napříkad Vladimír Polívka, Sharlotta, Kateřina Koki Mlejnková, Michael Kovačík a další. Nechyběly ani ambasadorky značky YSL, kterými jsou kromě Nikol Švantnerové i Alex Sedláčková, Karolína Wernerová, Klára Tesařová, Petra Mácová a Ela Yababy. Samotné slavnostní odhalení vůně proběhlo za doprovodu zpěvačky a tanečnice Zey (@this.is.zea), kterou na party doprovodil český rapper a producent Paulie Garand.

A jak voní nová YSL Libre?
Jako svoboda, emancipace a možnost uspět! Jako to, za co museli ženy dlouho bojovat. Pro moderní ženu je svoboda již stavem mysli a duše. Luxus žít podle sebe. Být sama sebou. Bez kompromisů. Protože můžete být zároveň silná i nesmírně ženská. Závislá na luxusu i propojená s přírodou. Chladná i svůdná. Zažehněte svůj vnitřní oheň, nechte se jím pohánět. Mějte odvahu riskovat. Křičte, jestli se vám chce. Odpočívejte, pokud po tom toužíte. Buďte sama sebou.  

Svoboda má nyní vlastní ikonickou vůni. Novou květinovou vůni, jejíž ingredience rostou mezi Francií a Marokem. Navrženou mezi Paříží a New Yorkem. Na pomezí ženskosti a mužnosti... Jde o nejžhavější novinku roku. Libre. Protože ve francouzštině není výstižnějšího slova, které by definovalo vaše svobodné, dnešní já. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama