Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

@WORK: Rozhovor s Terezou Salte alias Tereza in Oslo

Text: MC 04/16, foto: TerezaInOslo.com/31.10.2017
Přednášející na konferenci Dream Big bude Tereza Salte, lifestylová blogerka a zakladatelka úspěšné agentury Elite Bloggers. 

Tereza dvakrát vyhrála Blogerku roku (její blog najdete na Terezainoslo.com). Před několika měsíci založila agenturu Elite Bloggers, která zastřešuje 31 blogerek a dbá mimo jiné na transparentní spolupráci mezi blogery a jejich sponzory.

Nedostane se teď blog na druhou kolej, když jste rozjela Elite Bloggers a z blogerky se stala podnikatelka? Snažím se blogovat, jak to jde. Miluju to a neuvěřitelně mě to nabíjí. I když je poslední půlrok trochu náročnější, myslím, že tím, že sdílím „plnění si snu“ v přímém přenosu, o to je to pro čtenáře poutavější a inspirativnější. Prožívají ho se mnou. Mám nejlepší čtenářskou základnu, kterou jsem si kdy mohla přát. Většina čtenářů vnímá svět podobně jako já. Vzájemně nás spojuje touha jít si za svým a nevzdávat se. Můj blog je jako nedopsaná kniha.

Jaké jsou pracovní poměry blogerů a blogerek v ČR a v porovnání se zahraničím? Jsme tak tři až čtyři roky za Skandinávií. Tam je blogový svět na jiné úrovni, blogerky se blogováním živí a jsou to ikony, které jsou všude vidět.

* Vstupenky na konferenci Dream BIG, která se uskuteční 21. listopadu v pražském klubu SaSaZu, seženete ZDE. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. Těšíme se na Vás!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole