Přejít k hlavnímu obsahu

@WORK: Nechte se inspirovat TOP ženami Česka

21.2.2018
V prestižní anketě TOP ženy Česka jsou každoročně vyhlášeny nejúspěšnější ženy byznysu a veřejné sféry. Vítězky roku 2017 byly vyhlášeny v lednu na galavečeru ve Foru Karlín. Nechte se inspirovat jejich příběhy.

Do třináctého ročníku projektu TOP ženy Česka bylo nominováno historicky nejvíce kandidátek. Odborná porota tak vybírala ze 454 nominovaných žen. Oproti loňským 50 jich bylo oceněných hned 75. Kdo jsou tedy TOP ženy Česka za rok 2017?

Taťána le Moigne: TOP manažerka

Ředitelka české a slovenské pobočky společnosti Google je proslulá svým charismatem. Ve funkci ředitelky Googlu působí již 11 let a prozradila, jaký okamžik byl za tu dobu nejtěžší i co mají všichni zaměstnanci českého Googlu společného. Přemýšlí o tom, kdo ji jednou nahradí a co svému nástupci poradí? Dočtete se v magazínu TOP ženy Česka 2017.

Dana Drábová: TOP žena veřejné sféry

Nejdéle sloužící státní úřednice nejen v Česku, ale i mezi státními kontrolory jaderné energie v celé Evropě, je ve své pozici již 18 let. Čím ale chtěla být jako malá a jakou část své práce nemá ráda? Jakou největší hloupost slyšela od odpůrců jaderné energetiky a jak ji nemile překvapila krajská politika, prozradila exkluzivně v rozhovoru pro magazín Hospodářských novin TOP ženy Česka 2017.

Jaroslava Valová: TOP podnikatelka

Zakladatelka a generální ředitelka firmy Siko koupelny & kuchyně Jaroslava Valová začala podnikat ve 46 letech a poté, co rodinu opustil její manžel, dokázala splatit úvěr 22 milionů korun. V rozhovoru pro magazín TOP ženy Česka 2017 se svěřila, jak se jí podařilo být v první řadě mámou i jak předala vedení firmy svým dětem a vybrala z nich svého nástupce.

K vyhlášení soutěže byl vydán také speciální magazín Hospodářských novin. Představuje letošní vítězky v rozhovorech a na fotografiích tří předních českých a slovenských fotografů. Kdo tedy jsou letošní TOP ženy Česka?

Tip: Magazín TOP ženy Česka 2017 si můžete objednat přímo do schránky také pomocí SMS zprávy. Stačí zaslat SMS ve tvaru: ZENY JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 902 11.

Objednací SMS jsou zpoplatněny podle běžného tarifu vašeho operátora. Cena SMS služby včetně doručení výtisku do vaší schránky je 89 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha. Infolinka 296 363 199 v pracovní dny 8:00–17:00, www.platmobilem.cz

Kromě rozhovorů s vítězkami najdete v magazínu také příběhy žen ze start-upů či texty na téma předávání zkušeností. Nechte se inspirovat příběhy úspěšných žen a nenechte si letošní číslo magazínu ujít.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole