Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

TENIS, PLAVÁNÍ ČI JÓGA: 7 úspěšných žen a jejich ranní rituály

Karolína Machová/26.8.2015
Marie Claire @Work

Vyčistit zuby, nahodit kabát, kafe do ruky? Jde to i jinak! 

Rozlučte se s hektickými rány a naučte se je milovat. Jsou jedinou částí dne, kdy si můžete v tichu a nerušeně udělat vše, co potřebujete, ještě než se vrhnete do každodenních povinností. Navíc od toho, jak strávíte ráno, se pak odvíjí celý zbytek dne. Své o tom vědí i nejúspěšnější ženy světa… Inspirujte se jejich ranními rituály! 

Ariannna Huffington, šéfredaktorka AOL Huffington post media group

První věc, kterou ráno udělá: Začne jógou a meditací

Ranní rutina: “Můj ranní rituál je spíš o tom, co rozhodně nedělám: Když vstanu, nezačnu hned datlovat na telefonu, ani se nezabývám emaily. Místo toho se několikrát zhluboka nadechnu, uvědomím si, jaké mám štěstí a poděkuji životu za to, co mám. Potom si sestavím plán na zbytek dne.”

Rosie Huntington-Whiteley, modelka a herečka

První věc, kterou ráno udělá: Stráví čas se svým přítelem, Jasonem Stathamem.

Ranní rutina: Během dopoledne vyvenčí své pejsky, udělá si snídani (nejlépe paleo) a pořádně se zapotí při tréninku (mezi její oblíbené patří balet). Ráno si každopádně neumí představit bez zeleného džusu, který jí dodává energii na celý den. Neobejde se prý ale ani bez pořádného šálku kávy. 

Anna Wintour, šéfredaktorka Vogue a kreativní ředitelka Condé Nast

První věc, kterou ráno udělá: Jde si zahrát tenis

Ranní rutina: Anna Wintour věří, že “ ranní ptáče dál doskáče”. Sama vstává v 5 ráno a svůj den začína přesně v 5:45 na tenisových kurtech.  Potom si nechá vyfoukat vlasy do perfektně rovného mikáda, vybere si outfit a připraví se na den plný schůzek ve své kanceláři.

Isabel Marant, módní návrhářka

První věc, kterou ráno udělá: Vypije šálek čaje

Ranní rutina: Nejdřív si pečlivě promyslí, co si vezme na sebe. Nejčastěji jsou to boty bez podpatku, úzké džíny, kašmírový svetr a bunda. Isabel Marant pak nasedne na svůj skůtr a jede do bazénu v St Germain, kde si dá hned několik bazénu. “Ranní plavání mi pomáhá vypořádat se s každodenním stresem.” Po cestě do práce se zastaví v juice baru pro mrkvovo - zázvorový džus a v kanceláři na ní čeká velká černá káva.

Gwyneth Paltrow, herečka a zakladatelka Goop 

První věc, kterou ráno udělá: Vypije sklenici teplé vody s citronem

Ranní rutina: Gwyneth Paltrow je známá pro svůj zdravý životní styl. Nejen, že zdravě jí, ale také pravidelně cvičí. Potom, co dětem připraví snídani, odveze je do školy a odpoví na emaily, se od 10 do 12 hodin věnuje intenzivnímu cvičení podle Tracy Anderson.

Katherine Power, spoluzakladatelka a výkonná ředitelka Clique Media

První věc, kterou ráno udělá: Jde si zacvičit

Ranní rutina: “Ranní pohyb mě probere a během cvičení a nebo jízdy z tělocvičny domů vždycky dostávám ty nejlepší nápady.“

Věci které jí během cvičení napadají, prý okamžitě realizuje. Jen co vleze do auta, si je buď poznamená do notýsku a nebo je po telefonu sdělí někomu, kdo jí v 7 ráno dokáže vnímat.
Doma pak snídá nejčastěji vajíčka s toastem a k tomu avokádo, čímž prý doplňuje nenasycené mastné kyseliny. 

Victoria Beckham, zakladatelka a kreativní ředitelka módní značky Victoria Beckham

První věc, kterou ráno udělá: Věnuje se sama sobě

Ranní rutina: Půl hodiny před tím, než se děti probudí, si Victoria Beckham udělá čas na sebe. Ráno vždy začíná sprchou a péčí o pleť a pak chvíli odpovídá na emaily. Nakonec přichází na řadu velká ovocná snídaně, zelený čaj a dvojité espresso. 

Foto: Mydomaine.com

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama