Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Chcete získat práci snů? Zabojujte o stáž u top osobností slovenského a českého businessu

Bára Cihlová/28.4.2015

Učte se od těch nejlepších, získejte neocenitelné zkušenosti a vyhrajte svůj Dream Job!

Co byste řekli na to, stát se pravou rukou Ľuboša Fellnera, úspěšného šéfa cestovní kanceláře Bubo Travel a podstoupit dobrodružnou cestu přes 8 států Balkánu, jejíž součástí bude například rafting nebo výstup na nejvyšší horu jedné z těchto zemí? Nebo byste radši přišli na to, jak vypadá úspěch po boku Petra Šimůnka, šéfredaktora české mutace časopisu Forbes? A nebo vás láká poznat zákulisí České Miss s úspěšnou podnikatelkou a majitelkou soutěže Marcelou Krplovou? Zúčastněte se 3. ročníku prestižního mezinárodního projektu Your Dream Job, který koncem dubna odstartovala nadnárodní personálně-poradenská společnost McROY Group a získejte práci snů!

JAK NA TO? 

Vyberte si svého mentora, odpovězte na jednoduché otázky a učte se od těch nejlepších! Z přihlášených zájemců, kteří projdou úvodním testem, si mentoři v květnu vyberou devět vítězů-stážistů.

Společnost McROY Group tento rok nabízí atraktivní stáže u pěti slovenských a čtyř českých osobností.  „Vítěz miliónového Dream Jobu se bude moct vžít do role úspěšného šéfa cestovní kanceláře Bubo Travel oceněného i v zahraničí Ľuboše Fellnera doprovázejícího klienty v zajímavých destinacích ve světě. Šéfredaktorka Nového času Júlia Kováčová odkryje zákoutí mediálního světa, finanční svět přiblíží členka představenstva VÚB Banky Elena Kohútiková, IT zpřístupní ředitel Websupportu Michal Truban a jak prorazit a být úspěšný jako profesionální tanečník ukáže Peter Modrovský. V Česku jsou mentory Marek Hatlapatka, hlavní investiční stratég společnosti Cyrrus, Marcela Krplová, majitelka České Miss, Petr Šimůnek, šéfredaktor české mutace Forbes a Jakub Přibyl, nejlepší český sommeliér 2012/2013,“ upřesňuje Peter Čambora, Brand & Event Manager McROY Group.

McROY vybírá do projektu top osobnosti, které jsou samy o sobě značkou úspěchu, dokáží inspirovat druhé osobním příběhem a motivovat je, aby šli za svým pracovním snem. Úspěch prvních dvou ročníků, v rámci kterých se uskutečnilo 23 stáží, dokazuje i kariérní postup výherců.

„Your Dream Job spojuje sny s realitou. Na jedné straně jsou tu lidé, kteří po něčem touží, na druhé straně stojí ti, kteří mají moc sny plnit. Naším úkolem je spojit tyto světy a společně plnit pracovní sny,“ říká generální ředitel McROY Group Luboš Sirota.

Přihlášení se do soutěže a více informací najdete na www.yourdreamjob.cz

Foto: Pinterest.com

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama