Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

@WORK: 65 % lidí napříč celým světem věří, že krásní lidé jsou úspěšnější

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Foreo/26.11.2019
Vědecké studie ukazují, že 65 % lidí napříč celým světem věří, že atraktivní lidé jsou úspěšnější. Možná je to povrchní předpoklad, řeknete si, ovšem je tomu tak. Krása ale neznamená tuny make-upu a líčidel. Naopak. Základem je zářivá a zdravá pleť! Ta o vás totiž lecos prozradí. 

Globální nezávislý výzkum provedený značkou FOREO s více než 6 300 respondenty ze 100 zemí světa přináší kontroverzní čísla – ohromujících 81 % lidí souhlasilo s tím, že pro atraktivní lidi je snazší navazovat kontakty, zatímco jen 5 % respondentů věří, že krása je ve skutečnosti překážkou, a 14 % respondentů uvedlo, že fyzický vzhled nemá žádný dopad.

Při hloubkových rozhovorech výzkumníci FOREO odhalili, nakolik je důležitý první dojem (čistě vizuální) – 39 % dotazovaných připustilo, že mají zkušenost s tím, že jejich fyzický vzhled ovlivnil obdržené nabídky od potenciálních zaměstnavatelů. Z této množiny dále uvedlo 28 % respondentů, že získali zaměstnání díky své atraktivitě, 4 % tvrdí, že byli odmítnuti při žádosti o práci kvůli svému vzhledu, a 7 % oslovených považuje svůj vzhled za natolik průměrný, že splynuli s dalšími kandidáty. 

Tlak na to, aby byl při pohovoru uchazeč co nekrásnější, pociťuje v celosvětovém měřítku 68 % lidí, kteří připouštějí, že se nikdy nezúčastnili rozhovoru bez make-upu. Je zajímavé, že jakmile práci získají, tvrdilo pouze 35 % respondentů, že se líčí do práce každý den, přestože 71% respondentů uvedlo, že nošení make-upu v práci jim pomáhá cítit se sebevědoměji. 

Krása, alespoň ta fyzická, možná není tím nejdůležitějším v životě, ale rozhodně neškodí o ni usilovat. Váš obličej mnoho prozradí a je vaší vizikou. Je však důležité dopřávat mu důkladnou, opravdu kvalitní a pravidelnou péči, aby vás dobře reprezentoval. Jde o investici, na které byste neměli šetřit. Jde totiž o investici do kvalitnějšího života. Švédská beauty-tech značka FOREO přináší nové řešení v oblasti krásy a životního stylu. Od oceňovaných kartáčků z řady LUNA přes zcela nový způsob aplikování masek UFO až po revoluci v zubních kartáčcích prostřednictvím ISSA. FOREO podporuje sebevědomí: když se cítíte dobře, vypadáte dobře – mise splněna! 

Značka Foreo navíc tento rok přináší nejzajímavější Black Friday nabídku vůbec, se zvýhodněním až 40 % ! Nabídka platí po dobu pouze 1 týdne, od 25. listopadu do 1. prosince 2019 na Notino eshopu a ve vybraných parfumeriích Notino. Nikdy nebylo jednodušší dosáhnout zářivé pleti! S těmito produkty je to hračka! 

FOREO LUNA 3:
Unikátní produkt ve světě beauty-tech! LUNA 3 přináší nejnovější inovace FOREO, ovládá se aplikací a je výkonnější než kdy předtím. První přístroj pro péči o pleť, jenž kombinuje vysoce jemné a hygienické čištění s cílenými masážními režimy. Navíc má jedinečnou funkci ‘Find My LUNA’, což z ní dělá ideální variantu pro čištění pleti při cestování.

FOREO LUNA mini 2:
Tento oblíbený produkt pro rozjasnění pleti je bestsellerem Amazonu a je zároveň milován beauty influencery. Vysoce hygienický silikon je vhodný pro jakýkoliv typ pleti a nepotřebuje žádné náhradní kartáčové hlavy! Navíc je k dispozici v šesti výjimečných barvách - od světle růžové až po půlnoční černou.

FOREO ISSA 2:
Úroveň pokročilé péče o zuby se znovu posunula. ISSA 2 kombinuje elegantní, voděodolný design a je vylepšena o sonické pulzy a kombinovanou hlavici kartáčku. Inovativní ISSA 2 je sonickým elektrickým zubním kartáčkem s životností baterie až  265 dní na 1 nabití, který vám pomůže zajistit, že vám nikdy neunikne péče o zuby bez ohledu na hektický životní styl. 

FOREO UFO & UFO mini:
UFO nabízí jedinečný smyslový zážitek, který si můžete dopřát každý den po dobu několika vteřin. Přináší jedinečné výsledky díky naprosto nové technologii. Mimořádná inteligentní maska UFO je kombinací toho nejlepšího z korejské masky a švédské beauty technologie. Složení zajišťuje unikátní péči o pleť během pouhých vteřin. Dopřejte si inovativní péči
a proměnte svůj vzhled pomocí inteligentní masky UFO.

FOREO UFO masky:
Masky lze koupit s účinky pro každou příležitost, od vyživujících noční péče až po vysoce hydratační masky, díky těmto UFO aktivovaným maskám můžeme dosáhnout zářivé pleti během pouhých 90 vteřin. Masky jsou vytvořeny v Koreji, epicentru textilních masek, a jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna. Každé složení je určeno přesně pro řešení probému a plné ryzích ingrediencí pro umocnění krásného vzhledu pleti. 

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama