Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

WOMEN@WORK 2019: Ohlédněte se s námi za letošní konferencí

Foto: Archiv/29.11.2019
Jak proběhla konference Women@Work 2019? 

Na konferenci Women@Work 21. 11. se letos v hotelu Four Seasons sešlo opět mnoho obdivuhodných žen (ale i mužů). Debatovalo se o ženských otázkách, ale jednotliví mluvčí sdíleli i své myšlenky, zkušenosti a zážitky. Vzniklo tak jedno nekonečné inspirativní prostředí, které nabízí jen konference Women@Work a žádná jiná! 

A jaké otázky se letos řešily? Například znevýhodnění žen-matek na trhu práce, rozdíly v platech, mluvilo se o konceptu udržitelného a odpovědného podnikání, zamýšleli jsme se nad tím, jak bude vypadat obraz úspěšného lídra v průběhu několika let, diskutovali jsme o tom jestli se ženy mají srovnávat s mužskými protějšky, nebo následovat spíše ženské vzory, ale přišla řeč i na spoustu dalších témat. 

Děkujeme, že jste zde byly s námi a opět dokázaly, že i něžné pohlaví umí držet při sobě a pomáhat si. Pojďme v této tendenci pokračovat, inspirovat se a motivovat navzájem. Protože upřímně když v dnešní době potřebujeme hrdinky, musíme se jimi sami stát jedna pro druhou. 

Prohlédněte si fotografie z letošní konference:

WOMEN@WORK 2019: Ohlédněte se s námi za letošní konferencí

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama