Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

WINTER, WINTER, SPARKLE WINTER: Jak na zimní make-up?

Instagram
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/17.12.2020
Než jsme si stačily zvyknout na to, že krátké sukně byly nahrazeny dlouhými kalhotami, a saténová tílka tlustými vlněnými svetry, vytahujeme ze skříní kašmírové roláky a vysoké kozačky. Au. Zima neúprosně zaklepala na dveře a vešla dál. Ranní mrazíky, brzká tma a sněhové vločky. V tom všem ale nezapomínáme na make-up. Jaké trendy ovládnou letošní zimu 2020? Tmavé rty, jasná víčka a třpytky radí škola osobního líčení SOLO makeup.
Reklama

Upíří rty
Trend upírských, gothik vizáží jsme viděli už v podzimních make-up trendech, které ovládaly světová mola předních návrhářů. Průkopnicí byla Anna Sui a jde vidět, že její make-up diktát padl na úrodnou půdu. Málo kdy se totiž stává, že se jeden look drží dvě po sobě jdoucí období. Bravo! Na zimu se tmavé rty výborně hodí. Takže – porcelánově světlá pleť, výrazné řasy a ultra tmavé, fialové rty s
nádechem do ruda? Drahý Edwarde, zapomeň na Bellu, tvými novými upírkami budeme my!

Kobaltově modré oči
Naše první reakce? Jaj! Ta druhá? Wow! Juliána Šoleová ředitelka školy SOLO makeup: „Kobaltově modré oči nejsou něco, na co by byl náš malý český make-up rybníček zvyklý. Ale! Kde se píše, že musíme nosit jen líčení, které je klasicky většinovou společností přijímané? Máte odvahu? Pojďte do toho!“ My už jsme si, po vzoru Lady Gaga, obstaraly ty nejvýraznější modré stíny. A požehnání by nám jistě dal i SirJohn, populární make-up artist, který tento trend jako první představil instagramovému světu. V modrých stínech se cítíme dokonale retro, ale to na tom milujeme ještě víc.

Kočičí pohled – meow!
Nesmrtelná klasika. Kočičí oči z vás nejspíš pravou cat women neudělají, nicméně v kanceláři za kočku rozhodně budete. Jemná, protáhlá černá linka – mňau! Nebo budete odvážná a půjdete do silnější varianty, která upoutá pozornost na první mrknutí? A pokud černou linku doplníte kovovým stínem do koutku oka, kočka budete i na párty. A pořádná!

Nadýchané obočí
Nebo také neučesané obočí, chcete-li. Pokud se totiž budete během spánku s dostatečným umem vrtět, může se stát, že ráno nebudete muset sahat po fixačním gelu a kartáčku na obočí, ale jednoduše vstanete, a budete vypadat jako hvězda Instagramu. Juliána: „Dokonale upravené a ohraničené obočí, nebo obočí stylované do stříšky tímto bere za své. Je čas se rozloučit. Tohoto trendu dosáhnete nejlépe tak, že obočí vyčešete směrem nahoru. A zafixujete.“ Snadné, že ano?

Třpytky, třpytky, všude třpytky!
A konečně, třpytky! Na Vánoce, na Silvestra, na firemní večírky. Pokud jste milovnicí pozlátek, třpytivých věcí a blýskavých doplňků, trendy zimy 2020 hrají přesně pro vás. Třpytky na oční víčka, na rty, třpytivé řasy. Kamínky na obličej, do obočí nebo do vlasů. Všechno je povoleno. Ale prosím, s mírou! Ačkoliv je blýskavý look rozhodně vítaný, nezapomeňte, že méně je více. A u třpytek to platí dvojnásob. Takže, kde se letos zatřpytíte?

Přijďte do prestižní makeup školy SOLO zaměřené na osobní kurzy líčení. Je zde pro vás přichystaná široká nabídka témat a termínů, zkušení lektoři, kteří se řadí k předním českým makeupartistům, naprosté novinky na trhu a profesionální učebny s dokonalým vybavením. Vykročte pravou nohou do nového roku nebo pořiďte skvělý dárek pro každou ženu a slečnu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama