Přejít k hlavnímu obsahu

WE ARE THE ANSWEAR: Najděte odpovědi na otázky stylu v nové kampani ANSWEAR.cz

Foto: Answear/12.4.2019
Nezáleží na tom, co rádi děláte ve volném čase, kolik vám je let, kde pracujete, jaký je váš styl a názor – pokud chcete podtrhnout vaši osobnost, Answear přichází právě k vám s novou kampaní WE ARE THE ANSWEAR.

Nezáleží na tom, zda rádi nosíte tenisky nebo vysoké podpatky, džíny nebo oblek, šaty či kalhoty, zda jste v centru města, na pláži, uprostřed přírody – Answear je tu pro vás vždy a všude. Stojí za vašimi názory, oceňuje vaši originalitu a stále vás podporuje. Nedává příkazy, nic vám nenutí, neškatulkuje – je to jen na vás, jakou odpověď si zvolíte. Vrhnete se do proudu trendů? Nebo vsadíte na klasiku? Uhasíte žízeň po dobrodružství? Nebo se soustředíte na módní vychytávky?

Několikatýdenní kampaň odstartuje s klasikou: trenčkoty, obyčejná trička a kožené bundy, nejen pro ni, ale i pro něj, které se vám určitě budou hodit na začátek jara. Později, započne honba za pokladem, který se ukrývá v módní kabelce. Sníte o cestování v čase? Cestujte do minulosti, kde panuje móda ulice. Tenisky, denim, sportovní šaty a oversize oblečení, které se zalíbí lidem každého věku, neboť Answear je odpovědí na potřeby mladší ale i starší generace.

WE ARE THE ANSWEAR

Mini nebo maxi? Najděte odpověď mezi stovkami šatů, sukní a vzorovaných halenek. A když začne sezóna festivalů, pocítíte ve svém srdci volání divočiny - hupněte do šortek, kovbojských bot a krátkých topů a pusťte se na výlet svého života ve společnosti svých přátel. Můžete se také zkusit na chvíli ocitnout v městské džungli, kde dominují královská zvířata.

Kampaň SS19 doprovází spot natočený Bartem Pogodou – jedním z nejpopulárnějších video tvůrců v Polsku. Outfity použité v spotu byly připraveny stylistou Michalem Kuśem – odrážejí top trendy této sezóny, včetně zvířecích potisků, barevných obleků, květin, inspirace z 80. a 90.let. Za realizaci kampaně je odpovědná agentura Warsaw Creatives.

WE ARE THE ANSWEAR

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole