Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyzkoušeli jste s námi novinky z řady Hydra Végétal od Yves Rocher. Jak to dopadlo?

Foto: Yves Rocher, Unsplash/17.5.2019
Nedávno jsme vás oslovili s nabídkou testování dvou klíčových produktů z hydratační řady Hydra Végétal od Yves Rocher. Jak u vás intenzivní sérum a krém s ochranným faktorem obstály?

Řada Hydra Végétal byla vyvinuta speciálně pro potřeby normální a smíšené pleti. Účinně a trvale hydratuje a povzbuzuje přirozený jas pokožky. Dlouhodobou hydrataci zajišťuje buněčná voda z kosmatcovníku, která pomáhá vodu ukládat do všech vrstev pleti a napomáhá ji tam udržet co nejdéle.

Co jste testovali?

Intenzivní hydratační péči
Tekuté sérum zaručující nepřetržitou hydrataci pleti po dobu 48 hodin. Textura gelu se při kontaktu s pokožkou mění v mikrokapičky.

Hydratační péči s spf20
Hydratační péče s ochranou proti UV záření. Má krémovou tající texturu. Přináší hloubkovou hydrataci, pleť je svěží a rozzářená.

Tohle jsou vaše názory:
"Sérum mi neskutečně moc pomohlo. Používám ho večer a už první den jsem pozorovala zlepšení kvality pleti. Většina přípravků určených na noc mi do rána na obličeji nevydržela, obtiskla se do polštáře a já jsem měla ráno stejně suchou pleť jako předtím. Hydratační péče Hydra Végétal je ale něco úžasného. Od té doby, co sérum používám, nevím, jaké to je, mít suchou pleť. A navíc mám pocit, že mi ji pomohlo i vyhladit a zmírnit projevy akné!“ Alena S.

"Hydratační krém s OF20 používám převážně jako podklad pod make-up a mohu říct, že je opravdu skvělý! Rychle se vstřebává, pleť se nemastí ani nevysušuje, takže líčení vypadá celý den naprosto perfektně. Přesně něco takového jsem dlouho hledala.“ Žaneta M.

"Z intenzivní péče jsem nadšená! Příjemně se nanáší, sice chvilku trvá, než se vstřebá, ale oproti ostatním jsem o něm v podstatě nevěděla. Do dvou dnů byla pleť celkově hydratovaná, regenerovaná, a dokonce se začaly hojit i jizvičky po akné.“ Lucie M.

"Na krému s OF 20 velmi kladně hodnotím přítomnost ochranného faktoru. Poměrně rychle se vstřebává a pokožka je po něm pocitově hydratovaná.“ Kateřina A.

Chcete se dozvědět o celé řadě Hydra Végétal více? Navštivte stránky Yves Rocher.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama